Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

Cansu Tuman Kimdir?

Cansu Tuman Kimdir?


Cansu Tuman, 1994 doğumludur. Doğum yeri İstanbul. İlk oyunculuk deneyimini Arka Sokaklar dizisi ile gerçekleştirdi. Cansu Tuman’ın gerçek adı Cansu Büşra Tuman burcu oğlak. Boyu 1.68 cm kilosu 52 kg

En son Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Öğretmen dizisinde Merve karakterini canlandırmıştı. Güzel oyuncu İstanbul Kültür Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor. Ayrıca Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır.Nitanshi Goel kimdir? Aşk Bir Rüya’da küçük bani karakterini canlandıran oyuncu Nitanshi Goel kimdir?

Cansu Tuman Kimdir?
Cansu Tuman Kimdir?


Oyunculuğa başlamadan önce Moleküler Biyolog olarak çalışıyordu. Oyuncu ayrıca Kiralık Aşk dizisinde de yeralmıştı.
Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu karakterine benzemesiyle ve başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Cansu Tuman, şimdilerde, Kanal 7’nin sevilen dizisi Yeminde Emir karakterinin yani Gökberk Demirci’nin karşısında kadın başrolü canlandıracak. Jigyasa Singh Röportajı 2Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de Thapki ve Bani karakterini canlandıran hintli oyuncu Jigyasa Singh ile samimi sohbet.


Oyuncunun Yemin Dizisine bebek bakıcısı olarak girmesi bekleniyor. Ayrıca geçtiğimiz sezon Yemin dizisinde Emir ve Reyhan’ın bebeği olacaktı. Dizide Reyhan bebeği dünyaya getirirken ölür. Karısının ölüm nedeni olarak çocuğunu gören Emir, çocuğuna uzak davranır. Çocuğun bakıcısı olan Cansu Tuman’ın hayat vereceği karakter ile Emir arasında aşk yaşanması bekleniyor.


Cansu Tuman’ın rol aldığı diziler ve filmler:

  • 2020 – Öğretmen (Merve) (TV Dizisi)
  • 2019 – Gerçek Olamaz (Sinema Filmi)
  • Ufak Tefek Cinayetler (Arzu’nun Gençliği) (TV Dizisi) 2017- 2018
  • 2015 – Kiralık Aşk (TV Dizisi)
  • 2015 – Arka Sokaklar (TV Dizisi)

Yorum Bırakın