Hint Magazin Öne Çıkan

Surekha Sikri isyan etti.

Surekha Sikri isyan etti.


Surekha Sikri, bu çok haksız bir karar dedi. Ve isyan etti. Balika vadhu ikimizin yerine de kalyani devi karakteri ile sevilen oyuncu yaşlı insanların çekim yapmasına izin verilmemesine karşı  yaşlı vatandaşlara seslendi ve ‘Bu çok haksız bir karar’ dedi.


Kıdemli oyuncu Surekha Sikri önde gelen bir eğlence portalıyla sohbet etti ve burada oyunculukta kıdemli olan insanların çekim yapmasına izin verilmediğini içeren hükümetin çekim kurallarını açıkladı. Gaurav Wadhwa kimdir? Hintli oyuncu Gaurav Wadhwa Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de Samar Kapoor karakterini canlandırdı. Aynı Zamanda Yeh Hai Mohabbatein Sev Yeter’de de rol aldı.

Surekha Sikri isyan etti.
Surekha Sikri isyan etti.

Televizyon şovları çekimlerine yeniden başladı, ancak yapımcılar, hükümet tarafından yayınlanan tüm yönergelere uyulmasını sağlıyor. 

Oyuncu bunun çok haksız bir karar olduğunu ve bunu pratik bir fikir olarak gormediğini söylüyor. Ayrıca tecrit başladığından beri aylardır çalışamadığını ve bu nedenle kendisi veya ailesi için herhangi bir gelir elde edemediğini söyledi.


Kendisine teklifler sunulduğunu insanların onunla çekim yapmak istediğini ancak onlara  bu kurallardan dolayı hiçbir cevap veremediğini söyledi. Jigyasa Singh Evinde Neler Yapıyor?Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de Thapki ve Bani karakterlerini canlandıran oyuncu Jigyasa Singh evinin kapılarını bizlere açtı.

Yaşlıların çalışmasına karşı alınan kararın ailesine destek olma hakkını ihlal ettiğini belirtiyor. Ayrıca sağlığının iyi olduğunu ve projelerini çekmek için dışarı çıkmaktan çekinmediğini söylüyor. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!