Hint Magazin Öne Çıkan

Manish Goplani Covid 19’mu Oldu?

Manish Goplani Covid 19’mu Oldu? 


Aşk Bir RüyaThapki Pyar Ki’de Bihaan Pandey ve Aap Ke Aa Jane’de Ghoonghru karakterlerini canlandıran Manish Goplani Covid 19’a mı yakalandı? (Sıcak Gelişme)


Herkes Bunu Merak Ediyor? Goplani Corona mı yakalandı? Nasıl oldu? Manish Goplani’nin Son sağlık durumu nedir?

Sevilen hint dizisi Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki oyuncusu Manish Goplani’nin Covid 19’a kalanandığına dair ortada dolaşan haberler var. Bir çok hayranı gerçeğin ne olduğunu bilmediği için üzgün ve oyuncuya iyileşmesi için dualar yolluyorlar. Nitanshi Goel kimdir? Aşk Bir Rüya’da küçük bani karakterini canlandıran oyuncu Nitanshi Goel kimdir?

Oyuncu şuan Aap Ke Aa Jane Se dizisinde Ghoonghru karakterini canlandırıyordu. Ki hala aynı dizide yer almaya devam ediyor. Manish Goplani’nin Corona olduğuna dair haberler tamamen asılsız. Bütün hayranları rahat bir nefes alabilir. Kendinizi üzmenize gerek yok. Manish Goplani’nin Sağlık durumu da gayet iyi Covid 19 virüsüne karşı bütün önlemlerini alarak çekim yapıyor. Ve Sette zaten corona’ya karşı bütün önlemler de alınmış durumda.

Manish Goplani Covid 19'mu Oldu?
Manish Goplani Covid 19’mu Oldu?


Yani Manish Goplani Covid 19’a yakalanmadı gayet saglıklı ve yeni dizisinde yeralmaya devam ediyor. 


Ayrıca Jaipur’dayken Manish Goplani,

Geçtiğimiz günlerde bir müzik videosu için çekim yaptı. Thapki Pyaar Ki oyuncusu, evde kalma nedeniyle neredeyse üç ay sonra işe dönmüş olmaktan keyif aldı. Corona virüs nedeni ile mask ve eldiven gibi koruyucu ekipmanlar kullanan aktör Jaipur içinde dolaşırken kendisini hep korudu. Video için çekimler iki gün sürdü. Aşk Bir Rüya oyuncularının sevgilileri. Kanal 7’nin sevilen hint dizisi Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya oyuncularının gerçek hayatta kiminle sevgili oldukları merak konusu oldu. İşte Aşk Bir Rüya Oyuncularının sevgilileri  

Çekim hakkında konuşan Manish, “Rajasthana dokunan bir Hint şarkısı. Yönetmen, sanat yönetmeni ve prodüksiyon sorumlusu da güvenliğimizi sağlamak için her türlü önlemi aldı. Klip Jaipur yakınlarındaki bir miras mülkünde ve daha sonra Tonk bölgesindeki bir köyde çekildi.

Çekim sırasında aldıkları önlemlerden bahsederken, “Gerekli tüm önlemleri alıyorduk. Sette neredeyse 15 kişi olmasına rağmen, hepsi çekim boyunca sosyal mesafe normlarını korudu. Maskelerimizi sadece kamera karşısında çekim yaparken çıkardık. Çekim yapmadığımız zamanlarda, dış mekan çekimi olduğu için sterilize edilmiş bir arabanın içinde otururdum. Ayrıca sadece iki günlük bir çekimdi. Bu yüzden sabah çekim yerine gidip akşam geç saatlerde eve dönüyordum. ” dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!