Hint Dizileri Öne Çıkan

Can Yoldaşım baştan sona özeti

Can Yoldaşım baştan sona özeti

Kanal 7’nin sevilerek takip edilen hint dizisi Can Yoldaşım, Diya Aur Baati Hum’da neler olacak. En detaylı anlatım.

Hırslı ve eğitimli Sandhya Kothari, babası Arvind için polis olma hayalini gerçekleştirmeyi hedefliyor. Suraj ise orta sınıf bir ailenin tatlıcı oğludur. Sandhya ailesini bir terör saldırısında kaybeder. Yurtdışına taşınmayı planlayan Sandhya’ın abisi Ankur ondan kurtulmak için tatlıcı Suraj ile evliliğini planlar. Surajın Annesi Santosh ise eğitimli olmayan ama ev işlerinde çok becerikli bir gelin istiyordur. Ankur Santosh’a kardeşinin eğitimsiz olduğunu söyler ve iyi bir ev hanımı olacağı konusunda kandırır.

Sandhya ve Suraj evlenirler. Sandhya, bir eş ve ailenin en büyük gelini rolünü kabul ederek eğitiminden ve hayallerinden vazgeçer. Yakında, eğitimli olduğu ve yemek yapmayı bilmediği gerçeği ortaya çıkınca, Santosh Sandhya’ya acımasızca davranır.

Sandhya Suraj’ı Singapur’daki uluslararası bir yemek yarışması katılması konusunda ikna eder. Suraj yemek yarışmasında bir çok sorunla karşılaşır. Ama sonunda yemek yarışmasını birincilikle bitirir.

Sooraj annesinden gizli Sandhya’nın çalışmalarını tamamlamasına yardım eder. Sonunda, Santosh’u Sandhya’yı ve hayallerini kabul etmeye ikna eder. Sonunda Sandhya eğitimini tamamlayabilecek. 

Sandhya, IPS Akademisi’nde büyük zorluklarla karşı karşıya kalır. Ama sonunda polis olmayı başarır.  Bir polis memuru olarak Sandhya, terörist lider Raj Kumar da dahil olmak üzere çeşitli suçlularla savaşır ve çeşitli aile sorunlarını çözmeye çalışırken denge kurmaya çalışır.

Sandhya, Sooraj ile birlikte derin bir aşk ilişkisi kurar, ta ki yanlış anlaşılmalar onları parçalayana kadar. Ancak işler düzelir ve tekrar birleşirler. Santosh hastalanır yaşam mücadelesi verir. Sandhya böbreklerinden birini ailesinin haberi olmadan Santosh’a verir.

Ankur’un küçük kızı Bülbül, bir kardeş ister. Ancak karısı Ankita düşük yapar ve bir daha hamile kalamaz. İkiz bebek bekleyen Sandhya ve Sooraj, Bulbul’un talebi üzerine ikizlerinden birini Ankita’ya vermeye karar verir.

Daha sonra Sooraj ve Santosh, Sandhya’nın böbrek bağışçısı olduğunu öğrenir. Sandhya ikiz oğulları Ved ve Vansh’ı dünyaya getirir. Bebekler kaçırılır. Sandhya ve Suraj onları kurtarmaya çalışır. Ved kurtarılır ve Vansh’ın öldüğüne inanılır. Bir polis memuru Vansh’ı kurtarır.

7 yıl sonra

Sandhya ve Sooraj, Ved ile mutlu bir şekilde yaşarlar. Kısa süre sonra Vansh’ın asla ölmediğini, Vansh’ı yanlarında tutmak için bir planla Ankur tarafından evlat edinildiğini öğrenirler.Sooraj büyük bir otel açmayı hayal ederken ve Sandhya ile birlikte bunun için çalışır. Sandhya Mahabhali’de tehlikeli bir teröristin izini sürmek için Batı Bengal’de Sagarika kimliğine girer.

Son derece tehlikeli bir göreve atılır. Bu nedenle, Sandhya bir tren kazasında kendi ölümünü gerçekleştirir. Ailesi onun öldüğünü sanar. Sooraj, Sandhya’nın ölümünün şoku nedeniyle hayallerini ve zihinsel dengesini kaybeder ve buna inanmayı reddeder. 

Santosh, Sooraj’ın durumundan Sandhya’yı sorumlu tuttuğu için ondan nefret etmeye başlar. Santosh, Sooraj’ın iyileşmesine yardımcı olacağına inandığı Laalima Agarwal ile evlenmesini ister. Bu arada Sandhya, Mahabhali’nin zorluklarıyla savaşır ve sonunda planlarını sabote etmeyi başarır, ancak kimliği açığa çıkar.

Aanshya yakalandı

Teröristler onu yakalar ve ona  eziyet eder. Kısa süre sonra Sooraj, Sandhya’nın gerçekten hayatta olduğunu öğrenir ve Sandhya’ya yardım etme görevine katılır. Görevi başarıyla tamamladıktan sonra eve dönerler. Ancak Santosh, Sandhya’yı affetmeyi reddeder. 

Sandhya, Sooraj’a aşık olan Laalima ile zorlu bir rekabetle karşı karşıyadır.Ancak Sooraj ve Sandhya’nın aşkı kazanır ve Laalima pes eder. Santosh Sandhya’yı affeder. Daha sonra, Sooraj’ın en küçük kardeşi Mohit, Laalima’yı taciz etmeye çalışırken Santos tarafından öldürülür. 

Can Yoldaşım baştan sona özeti
Can Yoldaşım baştan sona özeti

Kadın hakları aktivistlerinin yardımıyla Sandhya onu kurtarır.Santosh , küçük erkek kardeşinin sınırdaki trajik kazası sonucu kaybettiğinden Pakistan’dan nefret eder.

Arzoo’nun Pakistanlı olduğunu bilmeden Aryan ile olan ittifakını düzeltir. İlk başta Sandhya, Arzoo’nun terörist olduğundan şüphelenir.Daha sonra Sandhya, Arzoo’yu korkunç yanlış anlaşılmadan kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda Santosh tarafından kabul görmesine de yardımcı olur. 

Can Yoldaşım Suraj’ın kötü durumu

Sooraj bir kaza geçirir ve tekerlekli sandalye mahkum olur. Sandhya işinin Sooraj ve aileni rahatsız ettiğini görür ve işini bırakıp tatlıcı dükkanında çalışmaya başlar.

Sandhya, Kanak adında bir kız çocuğu dünyaya getirir. Sooraj çabaları sonucu tekerlekli sandalyeden kurtulur. Dükkânın işletmesini devralır. Sandhya, komiserden bir teklif alır ve tekrar polis olur.Kısa süre sonra, Vansh biyolojik ebeveynleri hakkındaki gerçeği öğrenir.

Can Yoldaşım özetinin devamı

Ama kendisini başkalarına verdikleri için onlardan nefret eder. Dört terörist, Ankur ve Ankita’yı öldürür ve Rathis mahallesinin sakinleri de dahil olmak üzere herkesi rehin alır. Sandhya ve Sooraj cesurca sivilleri kurtarır.

Anne ve babasının özverisini ve cesaretini gören Vansh onları affeder ve aile yeniden bir araya gelir, ancak bu uzun sürmez. Sandhya ve Sooraj teröristler için bir tuzak dener ve onları cezalandırır. Lider, Kanak’ı kaçırılır. Teröristler Sandhya ve Sooraj’a bomba hapları yedirir.

Sandhya ve Sooraj Santosh’un kutlamasını alır. Polis memurları cesaretlerinden dolayı ikiliyi selamlarlar. Masum insanları korumak için Sandiya ve Suraj şehrin sokaklarından koşarak uzaklaşmaya başlar. Bu arada Sandiya’nın ayağına bir diken batar.

Suraj, yolundaki engelleri kaldırma sözünü yerine getirir ve onu kollarına alır.Sonlarına sadece birkaç dakika kala, tüm evlilik yeminlerini hatırlarlar ve kendilerini nehre atarken bir patlama olur. Sandiya ve Suraj ölür.

Dizi mutsuz sonla bitiyor.Dizide Sandhya karakterini Deepika Singh ve Suraj karakterini Anas Rashid canlandırmıştı. Dizinin Uluslararası Fan kitlesi var. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!