Hint Magazin Öne Çıkan

Türkiye’ye gelen hintli oyuncular.

Türkiye’ye gelen hintli oyuncular.

AAMİR KHAN

Bollywood’un Müslüman ünlü oyuncusu, yapımcısı ve yönetmeni Aamir Khan, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın davetlisi olarak ilk kez 4 Ekim 2017 tarihinde Türkiye’ye geldi.

AVİNASH SACHDEV

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Tatlı Bela hint dizisinde Shlok karakterini canlandıran Avinash Sachdev 23 Ağustos 2017 tarihinde Kanal 7’nin davetlisi olarak Türkiye’ye geldi. İstanbul’da gezen oyuncu Türkiye’nin ve Türklerin hayranı olduğunu söyledi. 

BARUN SOBTİ

Kanal 7 hint dizisi Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk da Arnav Singh Raiazada karakterini canlandıran Barun Sobti Kanal 7 televizyon kanalının daveti üzerine Türkiye’ye geldi. 29 Şubat 2016’da Türkiye’ye gelen oyuncu hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılandı. Barun Sobti 3 günlük Türkiye ziyaretini için Muhteşemdi dedi.

FATİMA SANA SHAİKH

Bollywood yıldız olan Fatima Sana Shaikh’te Türkiye’ye gelen ünlüler arasında. 28 Kasım 2018’de ülkemizi ziyaret eden Hintli oyuncu, ziyareti sırasında İstanbul ve Kapadokya’yı gezdi. 

HARSHAD ARORA

Beintehaa Benimsin hint dizisinde Zein Abdullah karakterini canlandıran hintli oyuncu Harshad Arora’da ülkemizi ziyaret eden ünlülerden. 4 Mayıs 2019’da ülkemize herhangi bir organizasyon dahilinde olmadan kişisel olarak gelen Arora yaklaşık 15 gün Türkiye’de kaldı. İstanbul’u ve Nevşehir Kapadokya’yı ziyaret etti. 

Manish Goplani 

Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki hint dizisinde Bihaan Pandey karakterini canlandırdı Manish Goplani hayranı ile yaptığı bir canlı sohbette Turkiyeye geleceğini söyledi. Oyuncu pandeminin bitmesini bekliyor.

Ankit Bathla

Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya’da Dhruv Pandey karakterini canlandıran Ankit Bathla çok önceden Türkiye’ye gelmiş olan oyunculardan. Oyuncu tatil amaçlı turkiyeye gelmiş.

Vishal singh

Masum Saath Nibhaana Saathiya oyuncusu Vishal Singh sevgilisi ve arkadaşları ile birlikte Türkiye’yi hem iş amaçlı hem tatil amaçlı ziyaret etti. 

Gurmeet Choudhary

Gurmeet choudhary, Debina Bonnerjee Yaralı Kalbim Geet Hui Sabse Parayi hint dizisinde Maan karakteri ile tanıdığımız oyuncu Gurmeet Choudhary Türkiye’ye eşi Debina Banerjee ile gelmiştir. 

Sidharth Shukla 

Balika Vadhu İkimizin Yerine de Shiv karakterini canlandıran hintli oyuncu Sidharth Shukla Turkiyeye Dünyanın en iyi modeli Yarışmasına katılmak için geldi. Ve birinci oldu. Oyuncunun tekrar turkiyeyi ziyaret etmesi bekleniyordu.

Türkiye'ye gelen hintli oyuncular.
Türkiye’ye gelen hintli oyuncular.

Karan Patel

Sev Yeter Yeh Hai Mohabbatein’de Raman karakterini canlandıran hintli oyuncu Karan Patel eşi ve arkadasları ile Türkiye’yi ziyaret etti. hem istanbulu gezdiler hemde Kapadokya’yı.

Türkiye’yi ziyaret etmesi beklenen oyuncular iseSanaya İrani (Bir Garip Aşk Khushi)Preetika Rao (Benimsin Aaliya)Shrenu Parikh (Tatlı Bela – Aashta) Drami Drashti (Yalancı Bahar Madhubala)Vivian Dsean ( Yalancı Bahar RK) Ankita Lokhande (Pavitra Rishta Baş Tacım Archana) Anas Rashid (Can Yoldaşım Diya Aur Bati Ham)

Deepika Singh (Can Yoldaşı Diya Aur Baati Hum Sandhya) Tejasswi Prakash (Bıçak Sırtı Ragini) Shakti Arora (Aşk Ağlatır Silsila Badalte Rishton Ka) Abhinav Shukla (Aşk Ağlatır) Arjun Bijlani (Aşk Çıkmazı Ishq Mein Marjawan) Aalisha Panwar (Aşk Çıkmazı) Samiksha Jaiswal (Aşk Yakar) Karan Vohra (Aşk Yakar Zindagi Ki Mehek)

Yorum Bırakın