Hint Magazin Öne Çıkan

Web dizileri ile kalıplarını kıran oyuncular.

Web dizileri ile kalıplarını kıran oyuncular.

Hindistanda televizyon sektöründe yer alan çoğu oyuncu canlandırdıkları karakterlerin üzenlerin yapışmasından şikayet ediyor.

Ama Web dizileri onlara bu kalıpları yıkacak yeni kapılar açıyor. İşte  dizilerdeki karakterlerini üzenlerinden atmayı başaran hintli oyuncular.

Kariyerine Banoo Main Teri Dulhan ile başlayan Divyanka Tripathi, Yeh Hai Mohabbatein Sev Yeter hint dizisi ile ün kazandı. Hayranları onun Ishita karakteri ile sevdi. Ama dizideki karakteri oyuncunun üzerine yapılmıştı. Daha sonra oyuncu Web dizisi olan bam, Coldd Lassi aur Chicken Masala’da Nithya Sharma karakterini canlandırdı. Karakteri, bekar bir anne ve profesyonel bir şefdi.

Karakteri Yeh Hai Mohabbatein’deki ağırbaşlı ve yumuşak sesli naif kişiliğinden çok farklıydı. Web dizisindeki karakteri agresif bir kişilikti. Divyanka, karakterinin hakkından gayet güzel geldi.

Saraswatichandra İki Yabancı’da Kumud karakterini canlandıran daha sonra Beyhadh Tutku hint dizisinde ve Beyhadh 2 de yer alan oyuncu Jennifer Winget, ALTBalaji’nin Code M dizisinde yer aldı. Üniforma giydi ve herkesi şok etti. Oyuncu bu dizide güçlü bir subayı canlandırdı.

Web dizileri ile kalıplarını kıran oyuncular.
Web dizileri ile kalıplarını kıran oyuncular.

Bir röportajda Jennifer, bu karakterinin öncekilerden çok farklı olduğunu söyledi. Böylece Jennifer Winget de üzerine yapışan rollerini kırmış oldu. 

Çok sevilen Iss Pyaar ko Kya Naa Doon Bir Garip Aşk’da Arnav karakterini canlandıran Barun Sobti, Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon sezon 3 de de yer aldı. Üzerine yapışan karakterini Asur ve Halahal’daki karakterleri ile çıkarmayı başardı. Bu web dizileri, oyuncuya çok yönlülüğünü sergileme şansı verdi. Barun Sobti en son 200 Halla Ho da yer aldı.

Yorum Bırakın