Hint Magazin Öne Çıkan

Bir Garip Aşk 4’ten kötü haber

Bir Garip Aşk 4’ten kötü haber

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk dizisi Arnav karakterini canlandıran Barun Sobti ile Khushi karakterini canlandıran Sanaya Irani’nin muhteşem kimyası ile bir hit oldu.

Bir Garip Aşk hayranları Bir Garip Aşk’ın 3. Sezonunu beklerken Gül Khan bir süpriz yaptı ve Sanaya Irani yerine başrolü Shivani Tomar’a verdi. Barun Sobti Bir Garip Aşk 3 de Shivani Thomas ile başrolü paylaştı. Hayranları bu olaya tepki gösterdi.

Dizi ilk yayınlandığında yoğun bir ilgi gördü ama dizide Sanaya Irani’nin olmadığı görülünce dizinin izlenimleri düştü. Hatta bir çok Sanaya Irani hayranı Shivani Tomar’a hakaret ve tehdit mesajları attılar. Bu duruma çok üzülen Shivani Tomar bir duyuru yayınladı ve Sanaya hayranları’nın bu duruma tepki göstermemelerini rica etti. Gurmeet Choudhary Türkiye’de

Bir Garip Aşk 4'ten kötü haber
Bir Garip Aşk 4’ten kötü haber


Dizinin daha uzun sürmesi bekleniyordu ama dizi ani düşüşü Gül Khan ve ekibini şaşırtıcı. Bir Garip Aşk hayranları Barun Sobti ile Sanaya Irani’yi tekrar bir arada görmek istiyor. Ama hem Sanaya Irani hemde Barun Sobti tekrar bir dizide görülmek istemiyor. Sanaya Irani Bir Garip Aşk dizisi çekildikten sonra Barun Sobti ile aile dostu oldukarını ve bu dostlukların bozmak istemedikleri için Bir Garip Aşk dizisinde beraber rol alamayacaklarını söyledi. Barun Sobti de Sanaya Irani ile aynı görüşte. Drashti Dhami‘nin adı kimlerle anıldı.

Umarız iki oyuncu da fikirlerini değiştirir aşk temalı bir dizi olmasada her hangi bir dizide umarız tekrar bir araya gelirler. İki oyuncunun bu düşünceleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Bırakın