Hint Magazin Öne Çıkan

İkimizin Yerine 2 mi geliyor?

İkimizin Yerine 2 mi geliyor?


Balika Vadhu verdiği sosyal mesajlar ve bir aile dizisi olması ile biliniyor. Dizi hindistanda 8 sene gösterildi. Söylentilere göre Balika Vadhu 2. Sezonu ile dönüş yapacak. Peki bu haber gerçekten doğrumu?


Balika Vadhu yakında 2. Sezonu ile geri dönecek. Tabi bazı kaynaklarda bu 3. Sezon olarak geçiyor. Çünkü Balika Vadhu ilk olarak Anandi ve Jagdish etrafında döndü. Bu Balika Vadhu’nun 1. Sezonu olarak geçiyor. Anandinin kızı Nimboli ile olan kısım ise 2. Sezon olarak geçiyor. O yüzden şuan çekilecek bölüm için 3. Sezon deniyor. Ama bazı kaynaklarda da 2. Sezon olarak geçiyor. Neyse aklınız karışmasın 2. Sezon diyelim gitsin.

İkimizin Yerine 2 mi geliyor?
İkimizin Yerine 2 mi geliyor?Güvenilir bir kaynağa göre, “Dizi için çok cazip bir hikaye onaylandı ve Balika Vadhu’nun yeni sezonu için çalışmalar başladı. Bununla birlikte, gösteri şu an itibariyle henüz başlangıç aşamasında. Ama kesinlikle çekilecek”


Balika Vadhu, Sphere Origins tarafından üretiliyor. Yapımcılar Sunjoy Waddhwa ve Komal Waddhwa.


Peki Balika Vadhu yani İkimizin Yerine’nin 2. Sezonunun hikayesi aynı mı olacak? Hayır hikaye tamamen farklı olacak. Peki İkimizin Yerine’nin ilk sezonunda yer alan oyuncular 2. Sezonda yer alacak mı? Hayır Dizi de tamamen yeni oyuncular olacak.

Yorum Bırakın