Öne Çıkan Türk Diziler

Özge Yağız kıskançlık krizine mi girdi?

Özge Yağız kıskançlık krizine mi girdi?


Sol Yanım ve Yemin dizisinde başrol de yer alan oyuncu Özge Yağız Sol Yanım dizisinin 12 bölüm sürmesine şaşırmış çünkü oyuncu dizinin daha uzun soluklu olacağını düşünmüş. Her şeye rağmen dizide rol aldığı için mutlu olduğunu dile getirdi oyuncu.


Şu anda herhangi bir projede yer almayan oyuncu çoğunlukla evde vakit geçiriyor. Evde yemek yapmayı çok seven oyuncu zaman zaman kitap okuduğunu da söyledi. Yemek yapmayı çok seven oyuncuya sevgilisi Gökberk Demirci’nin ne sevdiği sorulunca güzel oyuncu Gökberk kurufasülye yemeğini çok seviyor dedi.

 

Oyuncuya Gökberk Demirci’nin evlilik teklifinden memnun olup olmadığı sorulduğunda Özge hiç beklemediği anda evlilik teklifi aldığını ve kendisi için çok güzel bir anı olduğunu söyledi. 

Özge Yağız kıskançlık krizine mi girdi?
Özge Yağız kıskançlık krizine mi girdi?


Özge Yağız Gökberk Demirci ile aynı projede de tekrar yer almaya sıcak bakiyor. Sevgilisinin oyunculuk becerileri övdü ve ona hayran olduğunu söyledi.Oyuncu Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandırıyordu. Diziden ayrıldıktan sonra diziye Cansu Tuman giriş yaptı. Özge Yağız’a Sevgilisi ile başrolü paylaşan Cansu Tuman’ı kıskanıp kıskanmadığı soruldu? Oyuncu “çok şükür böyle birşey yok. Olacağını da düşünüyorum. Çünkü o yapıda insanlar değiliz. İkimizde oyuncuyuz.” Dedi. Yani Özge Yağız kıskançlık krizine girmedi. Nikunj Malik kimdir?


 Özge Yağız Yemin dizisini izleyip izlemediği sorulduğunda oyuncu: ” Yemin dizisi’nin sıkı takipçisiyim. Gökberk’in oyunculuğunu çok beğeniyorum. O yüzden onu izlemek bana çok keyif veriyor yani ekranda onun olduğunu görmek onun oyunculuğunu izlemek bana keyif veriyor.” Dedi. Monica Khanna sektörde çektiği zorlukları anlattı.


Özge Yağız Gökberk Demirci’nin her şeyine hayran olduğunu söyledi. Özge Yağız’a göre Gökberk Demirci mükemmel biri. Özge Yağız ” bence önemli olan bir insanı her şeyi ile sevebilmek. Çünkü hiç kimse bizim istediğimiz gibi olamaz. Biz bir elmanın iki yarısı gibiyiz” dedi.

Yorum Bırakın