Hint Magazin

Avinash Sachdev kiminle evleniyor?

Avinash Sachdev kiminle evleniyor?


Oyuncu Avinash Sachdev Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Tatlı Bela hint dizisindeki Shlok karakteri ile tanınıyor. Oyuncu dizideki abisi Varad Agnihotri karakterinin eşini canlandıran Sojal Agnihotri karakterine hayat veren Shalmalee Desai ile sette tanıştı ve aralarında duygusal bir bağ oluştu.

Sonra çift evlendi. Daha sonra anlaşamayarak ayrıldılar. Avinash Sachdev daha sonra Palak Purswani ile sevgili oldu. Çift 3 yıldır sevgili. İlişkilerini bir sonraki adıma taşımaya karar veren çift geçtiğimiz günlerde törenlere başladılar.  


Çift yakın aile üyelerinin huzurunda Kacchi misri töreni yaptı. Daha sonra da Roka töreni yapıldı. Bunlar düğün öncesi yapılan ritüeller. Törenden kısa bir süre sonra Palak Avinash Sachdev’in anne ve babasına, anne baba olarak hitap etmeye başladı. Çift 2022’nin ilk yarısında evleneceklerini bildirdi.

Avinash Sachdev kiminle evleniyor?
Avinash Sachdev kiminle evleniyor?


Avinash, ilişkisi hakkında “Arkadaş olarak başladık. İkimizin de Sindhi topluluğundan geliyoruz. Benzer ilgi alanlarımız var ve yemek konusunda da hemen hemen aynı şeyleri seviyoruz. Bunu fark ettiğimizde birlikte birşeyler yapmaya başladık. Daha sonra Palak’ın benim için bir arkadaştan öte olduğunu anladım ve Palak’a onu sevdiğimi söyledim. Ve ilişkimiz başladı. Bu gün baktığımda ailelerimizin bile iyi anlaştığını görmek beni mutlu ediyor.” Dedi. 


Avinash Sachdev evliliği için “benim favori maceram” diyor. Avinash Sachdev geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir resim paylaştı. Paylaşımına kalp deckoyan Avinash “En sevdiğim macera seninle başladı!” Yazan kısa bir başlık yazdı. 

Avinash Sachdev kiminle evleniyor?
Palak Purswani de kendi sosyal medya hesabından aynı resmi paylaşıp “Seninle bu hayat için heyecanlıyım! Sonsuza kadar evet dedim ” yazdı. Çiftin hayranları ve oyuncu arkadaşları onlara sonsuz mutluluk diledi. 


Çift en son popüler bir çift dans realite şovu olan Nach Baliye 9’a katılmıştı. Ancak, kimyaları ile seyirciyi etkilemekte başarısız oldular ve kısa sürede elendiler. Avinash, daha önce Is s Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir hint dizisinde başrolde yer almıştı. Oradaki rol arkadaşı Shalmalee Desai ile evlenmişti. Ancak, 2018’de yollarını ayırdılar. Ayrıca Avinash Chotti Bahu Sindoor Bin Suhagan ve Chhoti Bahu Sawar Ke Rang Rachi dizilerinin çekimi sırasında Rubina Dilaik ile sevgiliydi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!