Hint Magazin Öne Çıkan

Barun Sobti yeni projesi

Barun Sobti yeni projesi

Bir Garip Aşk oyuncusu Barun Sobti şimdide hayranlarının karşısına bir müzik videosu ile çıktı.

Barun Sobti, Sonarika Bhadoria ile Papon tarafından seslendirilen Tera Mera adlı yeni müzik videosu yer aldı. İki oyuncu Klipte birbirine aşık çifti canlandırdı.


Tera Mera adlı yeni müzik videosu kısa süre önce YouTube’da yayınlandı. Şarkı romantik bir şarkı. Papon tarafından seslendirilen şarkının bestecisi Amarabha Banerjee ve  klibin yönetmenliğini ise  Parasher Baruah yaptı.


Klip, Barun Sobti’nin karakterinin Sonarika’ya ilk görüşte aşık olmasıyla başlıyor. Ona bir içki ikram ederek ona karşı hamle yapıyor. Daha sonra, onu bisiklete bindiriyor ve randevulara çıkarıyor. İlk başta ilişkileri oldukça romantikken xamqnla ilişkileri değişiyor. Birbirlerinden ayrı düşüyorlar ve birbirlerini özleyerek acı çekiyorlar. Klip çiftin yeniden bir araya gelmesi ile yani mutlu son ile bitiyor. 

Barun Sobti yeni projesi
Barun Sobti yeni projesi
Asur Welcome To Your Dark Side Web dizisi hem eleştirmenler hem de hayranları tarafından çok beğenildi. Oyunculuk kariyerine 2009 yılında Star Plus’ın Shraddha’sı ile başlayan Barun, Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon’da Arnav Singh Raiazada rolüyle yer almasının ardından popüler oldu. Barun’un ayrıca Viskhaka Raghav’la birlikte yakında çıkacak başka bir müzik videosu olan ‘Taqleefien’ de yer alacağı söyleniyor.

Sonarika Bhadoria ise en son Dastaan-E-Mohabbat Salim Anarkali’de yer aldı. Sonarika Bhadoria, Hindutva adlı yeni bir filmde eski rol arkadaşı Ashish Sharma birlikte rol alacak. İkili, Prithvi Vallabh’da birlikte yer almıştı. 

Yorum Bırakın