Hint Magazin Öne Çıkan

Rashami Desai Stresliydi dedi.

Rashami Desai Stresliydi dedi.


Kördüğüm Uttaran hint dizisinde Tapasya karakterini canlandıran hintli oyuncu Rashami Desai dizide beraber rol aldığı Veer karakterini canlandıran Nandish Sandhu ile evlenmişti. Bir kızları olan çift anlayamadıkları için ayrılmışlardı. 


Rashami Desai, Nandish Sandhu’dan boşanması hakkında konuştu, ‘yargılandığını’ söyledi.

 Oyuncu Rashami Desai, eski kocası Nandish Sandhu’dan boşandığı sırada insanların onu yargıladığını ve bunun çok ‘stresli’ bir zaman olduğunu söyledi.


Rashmi Desai ve Nandish Sandhu, dans realite şovu Nach Baliye 7’ye de katılmıştı. Çift sadece 4 yıl evli kaldı. 2016 yılında boşanan eski çift, şimdi oldukça samimi.

Rashami Desai Stresliydi dedi.
Rashami Desai Stresliydi dedi.


Bir röportajında oyuncu “Dürüst olmak gerekirse, o süreçteyken tüm süreç stresliydi. Bununla başa çıkamadım. Dolayısıyla kendim gibi davranmıyorum, olmadığım biri gibi görünmeye çalışıyordum” dedi.


Ayrıca Rashami “Ben her zaman öndeydim, ama boşanma aşamada herkes benden şüphe ediyordu. İnsanlar sizi bir çift olarak değil, tek olarak hedef alıp yargılıyor. Bunun iki kişi arasında olduğunu anlamıyorlar. Boşanmanın bir nedeni olmalı, değil mi?”dedi.


Rashami, artık samimi bir ilişki paylaştıklarını ve her ikisinin de bireysel hayatlarında mutlu olduklarını söyledi.  “Aynı yerde birlikte olduğumuzda veya bir partide birbirimizi gördüğümüzde, çok samimi olmamıza ve artık şikayetlerimizin olmamasına gerçekten seviniyorum. Bu çok güzel. Mutluyum, o da mutlu. Başka ne isteyebilirim ki?” dedi.

Yorum Bırakın