Hint Magazin Öne Çıkan

Ankita Lokhande ve Sushant neden ayrıldı?

Ankita Lokhande ve Sushant neden ayrıldı?

Kanal 7’nin sevilen hint dizisinde Archana karakterini canlandıran Ankita Lokhende ile Manav karakterini canlandıran Sushant Singh Rajput ayrılığının nedeni ne? Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput neden ayrıldı? Çiftin ilişkisi neden bitti? Ankita Lokhande olanı biteni anlattı.


Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizi setinde birbirlerine aşık olan çift 6 sene beraber yaşadı. Sonra aniden ayrıldılar. O zamanlar sessiz kalan ikili için bir çok şey söylendi. Hatta Ankita Lokhande’ye sen Sushant’dan ayrıldın bile dediler. Oyuncu uzun süre sonra sessizliğini bozdu. Ankita Lokhande yaptığı bir röportajda, “Kişisel ilişkim hakkında ozamanlar herkesin önünde konuşmak istemedim. İnsanlar beni yanlış anladı, şimdi bana gelip ‘Sushant’tan ayrıldın’ diyorlar. Bunu nereden biliyorlar? Benim onu terk ettiğimi nereden biliyorlar. Bunu kimse bilemez. Ben kimseyi suçlamıyorum, Sushant o dönem seçimini çok net yaptı. Beni değil kariyerini seçti.

Sushant Singh Rajput benden ayrıldı. Bende kararına saygı duydum. Ayrıldık ve ben iki buçuk yıl boyunca o kadar çok şeyle uğraştım ki. Kendimi zor toparladım.  Çalışabilecek durumda, o ruh halinde değildim. Ben öyle kolay unutup hemen işine dönüp işine adapte olabilecek bir kız değilim. Yani benim için çok zordu. Ama ailem yanımdaydı.

Ankita Lokhande ve Sushant neden ayrıldı?
Ankita Lokhande ve Sushant neden ayrıldı?
İlişkim bitti, hayatım bitti. Bu aşamadan sonra ne yapacağımı bilemedim. Ama yine de kimseyi suçlamadım. O kendi yoluna gitmeyi seçti. Benim önceliklerim ise Aşk ve duygularımdı. Bunlara hasret kaldım.

Birinin sizin hayatınız olduğuna tam olarak karar verdiğinizde ve bir anda herşey kötüye gittiğinde büyük yıkım oluyor. Bu kötü durumla mücadele ederken de ailem yanımdaydı. Ve ben bu yıkımdan güçlü çıktım. Bu benim için yeni bir başlangıçtı.” Dedi.

Yorum Bırakın