Hint Magazin Öne Çıkan

Sreejita De evliliğini erteledi

Sreejita De evliliğini erteledi


Sreejita De, pandemi nedeniyle evliliğinin tekrar ertelendiğini açıkladı. Oyuncu Kördüğüm Uttaran da Tapasya ve Raghuvendra’nın kızı mukta karakterini canlandırıyordu. 

Alman beau Michael Blohm Pape ile evlenme hazırlığında olan Sreejita De, pandemi nedeniyle ile düğününü tekrar erteledi.


Tıpkı normal insqnlar gibi, ünlü kişilerin de büyük düğün planları var. Ama pandemi nedeni ile düğünler ertelenip duruyor. Alman beau Michael Blohm Pape ile oyuncu Sreejita De de düğününü erteledi.


Hatta geçtiğimiz günlerde çiftin covid 19 testi de pozitif çıktı ve bu hastalıkla başetmeye çalıştılar. Bu konuda oyuncu “Hem Michael hem de ben geçen ay yaptirdığımız COVID-19 testimiz pozitif çıktı. Hayatın tüm iniş ve çıkışlarında birbirimizi destek olacağımızı ve her koşulda seveceğimizi biliyorduk. Bu hastalığı beraber yendik ve buda bağımızı daha da kuvvetlendirdi” dedi.

Sreejita De evliliğini erteledi
Sreejita De evliliğini erteledi
Oyuncu ayrıca “Ocak 2019’da arkadaşlarımla bir restorana gittiğimde Michael ile tanıştım. Onu gerçekten sevimli buldum. Bu yüzden yanına gittim ve numarasını istedim. Bende ona numaramı verdim. Aradan iki ay geçtikten sonra ona bir mesaj attım ve görüşmeye başladık. Ve gerisi geldi.”“Nişanlandığımızdan beri ailem bana evliliğimizi soruyor (gülüyor!). Düğünü Aralık 2020’de yapmayı planlamıştık ama salgın nedeniyle erteledik. Durum ciddiyetini hala koruduğu için bu seferde düğünü önümüzdeki seneye erteledik. Önümüzdeki yılın başlarında hem Hint hemde Alman düğünü yapacağız.”


Oyuncu birkaç yıl içinde Almanya’ya taşınmayı planlıyor. “Michael ve ben bir ithalat işi kurduk ve kendi kariyerlerimizi sürdürürken bu işi de yapmak istiyoruz. 2018’de işinin üssünü Hindistan’a kaydırdı ve beş yıl daha geride kalmayı planlıyor. Ondan sonra kalıcı olarak Almanya’ya taşınacağız. O zamana kadar sevdiklerimle kaliteli zaman geçirmek, iyi işler yapmak ve bolca Hint yemeği yemek istiyorum” dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!