Hint Dizileri Öne Çıkan

Pavitra Rishta sezon 2 geliyor

Pavitra Rishta sezon 2 geliyor

Kanal 7’nin yeni hint dizisi Pavitra Rishta Baş Tacım Hindistan’da yeniden çekilecek. Yani Pavitra Rishta sezon 2 oyuncu kadrosu oluşturulmaya başladı. Baş Tacım 2’de Barun Sobti de mi yer alacak?


Sushant Singh Rajput bir sürü dizide yer aldı. Ama insanlar onu Manav Deshmukh olarak tanıdı.  Pavitra Rishta, 1 Haziran 2021 de12.yılını tamamladı. Başrolünde Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput yer alıyor du. Daha sonra  Manav karakterini Sushant Singh Rajput yerine Hiten Tejwani üstlenmişti.


Şimdi ise Ekta Kapoor, dijital platformda Pavitra Rishta’nın ikinci sezonuyla geliyor.  Orijinal TV şovu Pavitra Rishta’nın yönetmeni Kushal Zaveri, Dainik Bhasker ile yaptığı röportajda haberi doğruladı.  Ayrıca Ankita Lokhande’nin Pavitra Rishta’nın 2. Sezonunda başrolde yer alacağını bu konuda oyuncunun imza da verdiğini söyledi.

Pavitra Rishta sezon 2 geliyor
Pavitra Rishta sezon 2 geliyor


Baş Tacım sezon 2 devamı….



Pavitra Rishta sezon 2’nin ALT Balaji’de yayınlanacağı söylendi. Şimdi merak konusu ise Sushant Singh Rajput yerine Manav karakterini kimin canlandıracağı. Söylentilere göre manav karakterini Manit Joura canlandıracak ama ayrıca Hiten Tejwani, Sehban Azim, Harshad Chopda ve Barun Sobti ile de görüşmeler yapılıyor. Yani dizide yer alacak erkek başrol oyuncusu henüz kesinleşmedi. Ama Barun sobti diziye yakışır diye düşünüyorum. Sizler neler düşünüyorsunuz?

Yorum Bırakın