Hint Magazin

Ankita Lokhande Sushant hakkındaki soruları yanıtladı

Ankita Lokhande Sushant hakkındaki soruları yanıtladı.

Ankita Lokhande yaptığı bir röportajda oyuncunun depresyonda olduğuna inanmadığını söyledi. Ankita Lokhande, Sushant Mehta ile yaptığı özel bir röportajda, Sushant Singh Rajput’un sonu hakkında konuştu. 


Oyuncu Sushant’ın 14 Haziran’daki sonu ülke çapında şok dalgaları yarattı. Röportajda, birkaç yıldır Sushant ile çıkan Ankita Lokhande, onun depresyonda olduğuna inanmadığını ve geç oyuncu için paranın gerçekten önemli olmadığını söyledi.1. SUSHANT SINGH RAJPUT DEPRESYONDAMİYDİ?Hayır (depresyondan muzdarip olduğunu sanmıyorum), çünkü Sushant’ı uzun zamandır tanıyordum. onunla birlikte zaman geçirdim. Bu adamın bunu yapamayacağını biliyorum. Başkalarını neşelendirdiğine şahit oldum. Onun gibi biri bunu nasıl yapabilir? Hayatındaki her şey için çok tutkuluydu. Kendisine bunu yapamaz. Depresyonun sebebi neydi? Depresyona giremez. Çok güzel filmler yapıyordu.


Onun günlüğünü okudum. Çoğunlukla günlüğündeki şeyleri yerine getirdi. O bir okuyucuydu ve çok güzel kitaplar okudu. Depresyonda olduğunu tamamen reddediyorum.


2. BİHAR POLİSİNDE NE DEDİ ?Bana detayları sordular. Sushant ve benim hakkında. Söyleyecek bir şeyim yoktu, sadece Sushant’la geçirdiğim zamandan başka. Onlara her şeyi anlattım. Benden herhangi bir işaret almadılar. 


3. SUSHANT SINGH RAJPUT’UN AİLESİNİN RHEA İLE İLGİLİ ŞİKAYETİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR?Sushant ve Rhea’nın ilişkisi hakkında yorum yapamam. Yanlarında değildim. Sushant’ın ailesine gelince, onların yanındayım. Onların insanlara kanıtlayacak ve gösterecek bir şeyleri olmalı. İnsanlık düzeyinde, bu insanları tanıyorum. Son dört yıldır bu insanlarla temas halindeyim. Onlarla çok zaman geçirdim. Onlar yanındayım.4. RHEA ÇAKRABORTİ HAKKİNDA OYUNCU NELER DÜŞÜNÜYOR?

8 Haziran’da ayrıldıklarını öğrendim ama neden ne oldu bu konuda hiç bir fikrim yok. Rhea beni ilgilendirmez. Benim endişem Sushant ve ailesi. 

Madem Sushant iyi durumda değildi neden ayrıldınız? O iyi durumda değilse onun yanında olmalıydı.5. SUSHANT’IN HAYRANLARIYLA BAĞLANTISI HAKKİNDA OYUNCU NELER DEDİ?Sushant çok bilinçli bir adamdı. Her zaman hayranlarıyla her gün sohbet etti. Bana her zaman hayatta kalmamız gerektiğini söylerdi. Her zaman hayranlarıyla etkileşim kurmak isterdi. Onları tskdir etmeyi severdi.6. SEKTÖRDEKİ SUSHANTI SEVMEYEN GÜÇLÜ İNSANLAR HAKKINDA OYUNCU NE DEDİ?Benimle birlikteyken, Sanjay Leela Bhansali bize bir filmde çalışma şansı verdi. Yetenekli olduğumuz için. Kayırmacılık yoktu ve o sadece bizim çalışmamızı istedi. Bize birçok teklifte bulundu.


Paani üzerinde çalışıyordu. Aditya ve Sanjay efendim doğru söylüyorlar. Sushant’ın Paani’nin yapım aşamasında olduğunu bildiğini hatırlıyorum. 

Bhansali’nin filmi yerine Paani’yi seçti. Paani istediği gibi olmadı. Bu yüzden sinirlendi. Adi yeteneğini her zaman takdir etmiştir.7. SUSHANT HAKKINDA YAZILAN YAZILAR OYUNCUYU ETKİLİYOR MUYDU?Sadece Sushant değil. Herkes hakkında yazılar yazılıyor. Bunlar beni etkilemeyebilir. Ama herkes benim gibi değil. Sushant bundan etkilenirdi. 
8. SUSHANT SINGH RAJPUT İÇİN PARANIN ÖNEMİ VARMIYDI? Hayır, asla paraya düşkün değildi. Sushant için para önemli değil. O imparatorluğunu her an yeniden kurabilirdi. Para yüzünden depresyon girdiğine de  inanmıyorum.9. CBI PROBU HAKKINDA OYUNCU NE DEDİ? 

Kimi desteklediğim umrumda değil. Mahkeme nerede olursa olsun, gidip orada kalacağım. Adalete inanıyorum. Polise inanıyorum. CBI soruşturması isteyen insanlar var, ama asıl bu davayı, Maharashtra polisinin çözeceğine inanıyorum. 

Ankita Lokhande Sushant hakkındaki soruları yanıtladı
Ankita Lokhande Sushant hakkındaki soruları yanıtladı10. KANGANA RANAUT’UN GÖRÜŞLERİ HAKKINDA ANKITA NELER DEDİ?

“Kangana çok açık sözlüdür. Sürekli bir şeyleri açıklıyor. Sushant’ın adaleti için buradayım. Sushant Singh Rajput için adalet istiyorum. Ve Sushant için savaşacağım. Onun çok iyi bir kariyeri vardı. Bence o kendisine bunu asla yapamaz.” Dedi.


Ankita Lokhande’yi Türk hayranları Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisindeki Archana Arçu karakteri ile tanıdığımız. Oyuncu dizide Manav karakterini canlandıran Sushant Singh Rajput ile baş rolde yer aldı.Ankita Lokhande’nin yer aldığı Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisi Kanal 7 ekranlarında gösterime girdi. Oyuncu Baş Tacım hint dizisinde Archana karakterini canlandırıyor. Sushant Singh Rajput ise Manav karakterini canlandırıyor. 


Hindistanda çok sevilen hint dizisi Pavitra Rishta’nın ikinci sezonu çekilmeye başlandı. Ankita Lokhande için Bigg Boss’da yer alacağı söylendi. Ama Oyuncu kendisine gelen teklifi reddetti. Eğer teklifi kabul etseydi Sushant Singh Rajput’un son sevgilisi ile karşı karşıya gelecekti. Ama Ankita teklifi reddetti. Ve Pavitra Rishta sezon 2 hint dizisinden kendisine gelen teklifi kabul etti. Yani Ankita Lokhande Pavitra Rishta sezon 2 de yine Archana karakterini canlandıracak. Oyuncu yeni dizisinden oldukça memnun. Ayrıca Ankita Lokhande Sushant ile olan ilişkisinde çok yıprandı. 6 sene sevgili kalan ve beraber yaşayan çift uzun ilişkilerini aniden bitirdi. Ankita Lokhande Sushant için o kariyerini seçti bende kararına saygı duydum dedi. Ama Oyuncu Ankita Lokhande Sushant Singh Rajput’u oradan çok seviyordu ki bu ayrılığı çok zor atlattı. Oyuncu 2 sene depresyona girdi. Kendisine gelen bir çok dizi film teklifini reddetti. 2 seneden sonra kendisini toparladığına inandıran sonra yeni projelerde yer almaya başladı. Şuan ise Ankita Lokhande’nin hayatında yeni biri var ve çift oldukça mutlu. 

Yorum

  • Allah Rahmet Eylesin….Ikimizin yerine filmindeki Surekha Sikri yani Kalyanini
    Bas tacim filmindeki Sushant Singh Rajput yani Manawi

Yorum Bırakın