Hint Magazin Öne Çıkan

Avinash Sachdev Nişanlısından ayrılıyor mu?

Avinash Sachdev Nişanlısından ayrılıyor mu?


Avinash Sachdev, Palak Purswani ile Ayrılık Söylentileri hakkında konuştu. Avinash Sachdev “Ayrılmadık ama güven sorunumuz var” dedi. 

 Avinash Sachdev Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Tatlı Bela hint dizisinde Shlok karakterini canlandırmıştı. Avinash Sachdev, yaptığı bir konuşmada, nişanlısı Palak Purswani ile ayrılık söylentileri hakkında konuştu. İkilinin hayranlarının dikkatini ilk olarak instagram da birbirlerini takipten çıkmaları çekti. Ayrılık Söylentileri de böyle ortaya çıktı.


Avinash Sachdev”İlişkimizi bitirmedik. Bir ara verdiğimizi söyleyebilirim. Kilitlenme nedeniyle, birbirimizle geçirecek çok fazla zamanımız olmuyor. O ailesiyle kalıyor ve bende kendi ailemle kalıyorum. Her çiftin biraz alana ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Ama çok fazla alan da iyi değil bence. Aramızda bazı yanlış anlaşılmalar ve ayrıca bazı güven sorunları oldu.”


“Ailelerimiz işin içinde olduğu ve sorumluluk almamız gerektiği için şimdilik hiçbir şeye karar vermedik. Birbirimizle konuşmayı tamamen bırakmadık. İş ortağı olduğumuz için de işle ilgili şeyleri konuşuyoruz. Şimdilik, vereceğimiz hiçbir karar iyi bir karar değil diyebilirim. Bakalım işler nasıl ilerleyecek” dedi.


Avinash Sachdev ve Palak Purswani bu yıl Ocak ayında nişanlandılar.  İkili ayrıca Nach Baliye 9 adlı dans realite şovunda joker yarışmacı olarak birlikte görüldüler. Son zamanlarda, Palak Purswani ayrılık söylentilerine de değindi ve özel bir röportajda  “zor bir aşamadan geçtiğini” söyledi.

Avinash Sachdev Nişanlısından ayrılıyor mu?
Avinash Sachdev Nişanlısından ayrılıyor mu?
 Palak şöyle dedi: “Aramızda bazı yanlış anlaşılmalar oldu ve evet geç oldu. Ancak işleri daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Ancak, iş taahhütlerimizle meşgulüz ve bu nedenle gerçekten bir şey elde edemedik.  oturup birbirimizle konuşmak için o kadar zamanımız olmadı. Söyleyebileceğim tek şey, şu anda biraz birbirimize zaman tanıyoruz. Ama kapatmamız gereken bir iletişim boşluğumuz da var.

Bu yıl Ocak ayında bir roka törenimiz vardı ve ailelerimiz de işin içinde, bu yüzden doğaçlama kararlar alamayız. Bir gün sen kendi yoluna git, ben de kendi yolumdan gideceğim diyemeyiz. Ocak ayındaki törenimizden sonrs  bir  restoran açtık. Kilitlenme birçok ilişkiyi etkiledi.  Biz de zorlu bir süreçten geçiyoruz ama üstesinden geleceğimizi düşünüyorum” dedi.

Yorum Bırakın