Hint Magazin Öne Çıkan

Barun Sobti yeni filminin çekimlerine başladı 

Barun Sobti yeni filminin çekimlerine başladı 


Arshad Warsi ve Barun Sobti, Voot Select’in Asur sezon 2’si için çekimlere başladı. Psikolojik gerilim filmi’nin ilk sezonu büyük bir başarı yakaladı.


Arshad Warsi ve Barun Sobti  Voot Select web dizisinin ilk sezonunda başrolde oynadı. Asur’un ikinci sezonu, izleyicileri merak içinde bırakacak çünkü film farklı ve büyüleyici bir  hikaye ile geliyor.


Asur 2 de kimler yer alacakAsur’un ilk sezonunda yer alan Barun, Arshad Warsi, Ridhi Dogra, Anupriya Goenka ve Sharib Hashmi’den oluşan eski oyuncu kadrosu ve bazı yeni yüzler Asur 2 yer alacak. Oyuncular ve ekip çekimlere devam ediyor ve yakında çekimlerin ilk yarısını tamamlayacaklar.


Asur 2 Dhananjay Singh olarak görülen Arshad Warsi, “Yeniden çekime başladığım için çok mutluyum. Kariyerim boyunca Asur başıma gelen en iyi şeylerden biri. Dijital çıkışım ve 1. sezonun büyük bir hit olmasıyla, insanların yeni sezonumuza nasıl tepki vereceğini görmek beni çok heyecanlandırıyor.

Tekrar çekimlere başladığımızda, tüm ekip motive oldu ve 2. sezonu bir sonrakine taşımak için son derece sıkı çalışıyoruz.  Başarılı bir ilk sezonunuz olduğunda, her zaman bir baskı ve gerginlik duygusu oluyor. Ancak bu, en iyi baskı türüdür, sizi daha iyisini yapmak ve hepimizdeki en iyiyi ortaya çıkarmak için motive ediyor.”

Barun Sobti yeni filminin çekimlerine başladı 
Barun Sobti yeni filminin çekimlerine başladı 
Nikhil Nair rolünü yeniden canlandıracak olan Barun Sobti, Asur 2 için heyecanlı. “Evet, ikinci sezon için geri döndük ve son derece sıkı çalışıyoruz. Seyircinin harika bir gösteri beklediğini ve tüm ekibin zihinsel ve fiziksel olarak en iyisini yapmaya kendini odakladığını görüyoruz. Dürüst olmak gerekirse, filmde tekrar yer aldığım için heyecanlıyım ama nasıl ilerlediğimizi görmek beni daha da heyecandırıyor.”  Dedi.


 Asur 2’nin çekimleri Delhi’de tüm hızıyla devam ediyor.  Yakında ilk yarısı tamamlanacak ve çekimin ikinci yarısı başlayacak.  Web dizisi Varanasi, Manali ve Delhi’de çekilecek.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!