Hint Magazin Öne Çıkan

Anas Rashid Deepika Singh aşık mıydı?

Anas Rashid Deepika Singh aşık mıydı?

Can Yoldaşım Diya Aur Baati Hum oyuncusu Anas Rashid, samimi bir sohbette Deepika Singh ile olan kişisel bağından bahsetti.

Nach Baliye de yer alan Anas Rashid dans ederken ne kadar rahattı?

Anas: “Eh, yargılanmayacağımı bildiğim için çok rahatladım. Birkaç adımı unutsam da herkes performansımızdan keyif aldı. Dans yeteneklerimden bahsetmişken, eğer düzgün yapılırsa her türlü dansı yapabileceğimi biliyorum. Uzun boylu, güçlü ve zinde olduğum için herhangi bir dansı öğrenmekte sorun yaşamıyorum.” Dedi.

Deepika Singh ile olan ilişkisinden de bahsetti oyuncu. Çünkü çiftin arasında bir ara gerçekten aşık olduklarına dair haberler çıkmış. 

Anas Rashid: “Geçen yıl bir etkinlik için Londra’ya gittiğimizde Deepika’nın annesi beni aradı ve kızının Hindistan’dan ilk kez çıktığını ve ona bakmamı söyledi. Bende teyzeye ben Deepika’nın yanında olduğum için endişelenmesine gerek olmadığını söyledim. Londra’da sokaklarda dolaşırken bir yere oturduk. Deepika bana biraz yakın oturdu. Üşümüş olmalıydı bu yüzden bana yakın oturdu. İnsanlar neden böyle dedikodular yayıyor anlamıyorum. Biz günlük bir dizi çekiyoruz. Bu yüzden herkes canlı performans gösterdiğimizi biliyor. Bizim rahat olmamız söz konusu değil.” Dedi.

Anas Rashid Deepika Singh aşık mıydı?
Anas Rashid Deepika Singh aşık mıydı?

Ve ekledi: “Gösteri başladığından beri, Deepika ile her zaman çok profesyonel bir ilişkimiz oldu. Bugün bile Deepika, bana her zaman saygı duyan ve söylediklerimi dinleyen aynı kişi. Söyleyebileceğim tek şey, aramızda ki sadece profesyonel bir iş ilişkisi. Bazen yönetmenimiz siz aşık mısınız diye soruyor. Ama bu tamamen sizin oyunculuk becerilerinizle ilgili. Ayrıca tabiki dizilerde birlikte çalışan bazı başrol oyuncuları günün sonunda aşık olabiliyor. Ama benim daha önceki dizimde de böyle birşey olmadı. Biz çok güçlü ve profesyonel insanlarız. Çekimden sonra o kendi yoluna, ben kendi yoluma  gidiyorum” dedi.

Yorum Bırakın