Hint Magazin Öne Çıkan

Yalancı Bahar hakkında gelişme 

Yalancı Bahar hakkında gelişme 

Saath Nibhaana Saathiya, Pavitra Rishta, Thapki Pyar Ki, Balika Vadhu gibi hint dizileri 2. Sezonları ile ekranlara geri dönüyor. Şimdi ise Sıra Madhubala Yalancı Bahar hint dizisinde.

Yalan Bahar hint dizisinin baş rolünde Vivian Dsena ve Drasti Dhami yer alıyordu. Peki Madhubala sezon ikide başrolde yine yer alacaklar mi?Bir kaynağa göre yapım evi Vivian Dsena ve Drashti Dhami ile görüşme halinde. 

Görüşmeler ileri bir aşamaya da taşındı. Dizinin hikayesi farklı olacak, ancak orijinal dizi zeminine bağlı kalacaklar. Dizinin Aralık ayında çekilmeye başlanacağı ve gelecek yılın ilk çeyreğinde yayına gireceği söylendi.

Dizinin 25 olacağı da söylentiler arasında. Söylentilerin teyidi için Vivian Dsena ve Drashti Dhami ile iletişime gecilmeye çalışıldı. Ancak iki oyuncuda bu konuda herhangi bir bilgi vermek istemiyor.

İki oyuncu gösterinin ilk sezonunda anlaşamamıştı. Haklarında çıkan tartışma haberleri gündem olmuştu. Drasti Dhami katıldığı bir show programında Vivian Dsena ile birdaha asla çalışmayı düşünmediğini de söylemişti. Geçtiğimiz senelerde ise Drasti Dhami Vivian Dsena hakkında güzel sözler söyledi. 

Yalancı Bahar hakkında gelişme 
Yalancı Bahar hakkında gelişme 

Drasti Dhami “ Yalancı Bahar eğlence bir diziydi. Bugün, iyi bir senaryo önüme gelirse, onu almaktan mutlu olacağım. Vivian’la olan denklemim iyi. Hiçbir zaman kişisel bir çatışma yaşamadık ve aynı zamanda harika ekran kimyasını paylaştık.” Dedi.

Ve ekledi: “O harika bir adam. Sette ne zaman hastalansam benimle ilgilendi. Muhtemelen koşullar nedeniyle kötü bir dönem geçirdik. Onunla tekrar çalışırsam aklımda tutacağım tek şey, iyi bir profesyonel ilişki sürdürmek olur” dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!