Hint Magazin Öne Çıkan

Anas Rashid çekim yapmayı reddetti.

Anas Rashid çekim yapmayı reddetti.

Star Plus dizi “Diya Aur Baati Hum” Can Yoldaşım da Suraj karakterini canlandıran Anas Rashid’den şok eden tepki.

Hintli müslüman oyuncu çekim yapmayı reddedip eşyalarını toplamaya başlayınca sette gerginlik yaşandı. Anas Rashid herhangi bir sinir krizi geçirmediği ve sette kimseyle bir sorun yaşamadığını söyledi. Bu durumun nedeni ise çok geçmeden ortaya çıktı. Anas dün gece sette herkese böyle bir 1 Nisan şakası yapmaya karar vermiş. Bu şaka olayının içinde Anas Rashid dahil Chavi karakterini oynayan Sehrish, Emily ve Pooja da var. 

Anas Rashid çekim yapmayı reddetti.
Anas Rashid çekim yapmayı reddetti.

Chavi ile yani Sehrish Ali ile temasa geçtiğinde oyuncu “Pooja, Anas ve ben herkese bir eşek şakası yapmayı planladık. Planımıza göre Anas setedeki herkesi şok eden bir öfkeyle ‘bu gün burada kimse olmayacak’  diye bağırarak geldi.

Herkes Anas’ı görünce şaşırdı ve derdinin ne olduğunu merak etti. O bu şakayı gerçekleştirirken bende video çekiyordum. Anas’ı bu şakayı yaparken gelmemesi konusunda uyarmıştım.” Diyip güldü. Anas Rashidise bu şaka hakkında “Dün gece çekim yapıyorduk ve sahnem geldiğinde  ‘Artık çekim yapmayacağım.

Toplanın herkes eve gitsin’ diye bağırdım. Ben bunu söyledikten sonra setde bir anda sessizlik oldu. Yönetmen yanıma gelip bunu neden yaptığımı sordu. Bende 1 Nisan şakası diyip gülmeye başladım. Eğlenceliydi.” Dedi. 

Yorum Bırakın