Koreli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Lalisa Manoban kimdir?

Lalisa Manoban kimdir?

Bangkok, Tayland’lı şarkıcı Lalisa Manoban hakkında detaylı bilgi. 

Lalisa Manoban kimdir?

Bangkok, Tayland’lı şarkıcı Lalisa Manoban hakkında detaylı bilgi. 


İsim: Lalisa Manoban 

Doğum Tarihi: 27 Mart 1997

Yaşı: 24 

Doğum Yeri: Bangkok, Tayland

Boyu: 1.82 cm 

Meslek: şarkıcı, model

İlişki Durumu: bekar

Lalisa’nın Boyu: 1.70 cm

Kilosu: 46 kgLalisa Manoban, Güney Koreli kız grubu Blackpink’in popüler bir üyesidir. Lalisa gruptaki diğer meslektaşlarına kıyasla en büyük hayran kitlesine sahip. Şarkıcı ayrıca iyi bir dansçı. Tayca, Japonca, İngilizce ve Korece dillerini biliyor. Lalisa, grubun Koreli olmayan tek üyesi. Müzik endüstrisine girmek için Tayland’dan geldi. Zor Sevda sezon 2 hakkında bilgi.Lalisa, 27 Mart 1997’de Bangkok’ta Pranpriya Manoban olarak doğdu. Ancak kısa süre sonra ebeveynleri onun adını değiştirmeye ve kızlarına Lalisa demeye karar verirler. Bu, Tayca’da “Övülen” anlamına gelir. Şarkıcının ailesi hakkında çok az bilgi var. Kızın üvey babasının İsviçreli şef Marco Brueschweiler olduğu biliniyor. Lalisa,’nın kardeşi yok. 
Lalisa, çocukluğundan beri dans ve şarkı söyleme eğitimi aldı. Daha sonra, Tayland dans grubu We Zaa Cool’un bir üyesi oldu. Kralın Kızı konusu.


2011 yılında, YG Entertainment’da stajyer olduğu için Güney Kore’ye taşındı. 

Lalisa Manoban kimdir?
2012 yılında YG yapımcıları, kız grubunun çıkışı için hazırlanmaya başladı. Süreç zordu. Bu nedenle, geleceğin ünlü grubu Blackpink’in üyelerini yalnızca Haziran 2016’nın sonunda açıklayabilirlerdi ve Ağustos ayında Lalisa ve diğer katılımcılar ilk albümü Square One’ı çıkardılar. “Whistle” ve “Boombayah” şarkıları Billboard listesinin hemen zirvesine ulaştı.Lalisa Blackpink’in en genç üyesidir. Blackpink, 2017’de Japonya’da başarılı bir şekilde çıkış yaptı. Müzik videoları resmen rekor kırdı.Lalisa’nın özel hayatı ile pek gündeme gelmeyen bir ve sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.
Lalisa’nın ailesi onun her konserine gelir ve kızlarının başarısından gurur duyar. Şarkıcı’nın Annesi onun her zaman ünlü bir şarkıcı olmasını istemiş.

Yorum Bırakın