Koreli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Ha Ji-won kimdir? Hakkında Her Şey

Ha Ji-won kimdir? Hakkında Her Şey Ha Ji-won kimdir? Hakkında Her Şey

Ha Ji-won kimdir? Hakkında Her Şey Ha Ji-won kimdir? Hakkında Her Şey

Koreli oyuncu Ha Ji Won’un boyu, kilosu, yaşı, kocası, kardeşleri, Filmleri ve TV Şovları hakkında detaylı bilgi.

Dünya çapında tanınan kadın oyuncu,Ha Ji won, popüler bir Güney Koreli aktrisdir. Yardım severliği ile bir melek olarak bilinir. Birçok ünlü ve popüler drama ve filmlerde rol aldı.

Gerçek İsimi  Jeon Hae Rim

Doğum tarihi 28 Haziran 1978

Milliyeti Güney Kore

Kökeni Seul, Güney Kore

Boyu 165 cm

Kilosu 49

Yaşı: 42

Eğitimi Dankook Üniversitesi Film ve Televizyon Bölümü

Kazandığı Net Değer 1 Milyon Dolar

Çalıştığı Ajanslar Wellmade STARM (2003  2013)

Haewadal Eğlence (2013  yılından beri hâla çalışıyor)

Birleşik Yetenek Ajansı (2014 yılından beri hâla çalışıyor)

BM  Eğlence (2015 yılından beri hâla çalışıyor)

Hakkında bilinmeyenler

Ha Ji Won ismini önceki yöneticisi onun için sahne ismi olarak seçti. Ayrıca ismin güzel ve cesur olduğunu düşündü. Lisede kıdemli iken ilk ajansı tarafından izlendi. Bir aktris olarak ilk çıkışından önce 100’den fazla sınavda başarısız oldu. Ha Ji Won, 2013’te Haewadal Entertainment adlı kendi tek kişilik ajansını kurdu. Bir Garip Aşk da NK karakterini canlandıran Karan Goddwani kiminle evlendi?

2012 yılında ilk kitabı “Bu An” başlıklı kitabını yayınladı. Moda markası Crocodile Lady ile yaptığı sözleşmenin bir parçası olarak, kendi “Gizli Jeans” serisini piyasaya sürdü ve marka için bir çanta tasarladı. 2012 yılında, CJ CGV’nin kültürel değişim programı Toto’s Workroom’un bir parçası olarak Çin’de film yapımı üzerine bir konferans verdi. Ayrıca bir albüm hazırladı, Home Run  adında(2003) yılında bir şarkı çıkardı.

İlk çıkışından bu yana toplam 40 ödül kazandı. 9 etkinlik için büyükelçi olarak sosyal aktivitelere katıldı. Sadaka çalışması yapıyor ve korneaya Sevgi Organı Bağış Merkezi aracılığıyla bağışta bulunmak için bir taahhütte bulundu. Bazı yerlere kömür tedarik etmek gibi hayır işlerini yapıyor.

2016 yılında, feribot felaketinin kurbanlarına yardım etmek için 100 milyon kazandı. 

Ha Ji-won kimdir? Hakkında Her Şey
Ha Ji-won kimdir? Hakkında Her Şey

Ha Ji won’un kocası kim?

Ha Ji won neredeyse 42 yaşında olmasına rağmen, hala genç ve güzel görünüyor. Evlenmedi. Dramalarında ve filmlerinde  yıldız arkadaşları ile pek çok kez yapıştırıldı. Ve haklarında dedikodular çıktı. Ha Ji Won, SBS draması “Gizli Bahçe” de rol aldığında Hyun Bin’le çıktığı konusunda söylentiler vardı. Drashti Dhami Yaralı Kalbim hint dizisinden ne kadar para kazandı?

Ha Ji won’un kardeşleri kimler?

Ha Ji Won’un 2 kız kardeş var. 2 kardeşi ile de televizyon programlarında yer aldı. Ayrıca Ha Ji won’un aktör olarak bilinen Jeon Tae Soo adında küçük bir erkek kardeşi var. Jeon Tae Soo Ne yazık ki, uzun bir depresyon döneminden sonra, 21 Ocak 2018 tarihinde intihar etti. 2010 yılında popüler KBS draması “Sungkyunkwan Skandalı” rolüyle ünlü olmuştu. Oyuncu ayrıca kıralın kızı (Kıng’s Daughter Soo Baek Hyang) da prens olarak rol almıştır.                                                                                     

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!