Hint Dizileri Öne Çıkan

Yeni hint dizisi Güz Masalı Konusu

Yeni hint dizisi Güz Masalı Konusu
Yeni hint dizisi Güz Masalı konusu Dil Se Di Dua… Saubhagyavati Bhava? Konusu


Viraj, Jahnvi’ye aşık olan ve onunla evlenen zengin ve güçlü bir iş adamıdır. Ailesine karşı aşırı sahiplenme durumu vardır. Kötü bir çocukluk geçiren Viraj tatlı, kibar biri gibi görünür ama bazen çok mantıksız davranır.


Jahnvi Viraj’ın bebeğine hamile kalır. Ancak eşi tarafından hırpalandığı için çocuğunu düşürür. Viraj, Sanjay’in hapishaneden çıktığını öğrenir. O arada Sanjay Soluğu Jahnvi’nin yanında alır ve Viraj’ın nasıl biri olduğuna dair ona birşeyler anlatmaya çalışır. Ancak Jahnvi söylediklerini inanmaz. Viraj ikisini evin çatısında konuşurken görür ve sinirlidir ve Jahnvi’yi bir odaya götürür. Çocukken kaybettiği ailesinin resmini ona gösterir. Geçmişi ile ilgili herşeyi Jahnvi’ye anlatır. Ve ondan ayrılmamasını ister. Jahnvi hayal kırıklığına uğrar. Viraj’ın kötü muamelesine daha fazla dayanamayıp intihar etmeye çalışır. Lira Soni Kimdir? Hintli Oyuncu Saath Nibhaana Saathiya’da Ahem’in kız arkadaşı Anita Mehta rolünü canlandıran oyuncu Iira Soni yaşı, burcu, boyu, kilosu,

Yeni hint dizisi Güz Masalı Konusu (Detaylı)
Yeni hint dizisi Güz Masalı Konusu


Daha sonra Geeta, Jahnvi’yi yaşamaya ve problemleriyle yüzleşmeye ikna eder. Dr. Komolika, Viraj’ın Dadi hastalığından ve Sanjay’in tutuklanmasından şüpheleniyor. Yani acaba suçu viraj işledi de sanjay üstlendim diye düşünür. 
Bu arada Viraj annesine kötü davranır. Daha sonra zorla Jahnvi’yi arabasına bindirir ve onu ailesinin evine bırakır. Jahnvi, aile üyelerinin ölü bedenlerini ve yanmış evini görünce şok olur yıkılır. Jahnvi, aile üyeleri için ağıt yakar. Viraj bu durumu umursamaz ve ona işkence etmeye devam eder.

Jahnvi’nin evini yakar. Jahnvi tüm duyularını kaybeder ve olduğu yere çöker. Kaçmak için umudu yoktur. En sonunda Jahnvi, kendini ölü gösterir ve sahte bir kimlik çıkartır. Adı artık Sia dır.
Sia  Gurgaon’a gider. Orada Sia’ya Raghav  aşık olur.Viraj sia’yı bulur ve Raghav’ın ​​ailesi ile arasını acmaya çalışır. Sia sonunda ona karşı gelir ve Raghav’a olan sevgisini fark eder. Bu arada Viraj Ruh ve sinir hastalıkları hastanesine gönderilir. Sia Viraj’dan boşanır.

Bir yıl sonra


Raghav’un ​​erkek kardeşi Dev ve karısı Komal öldürülür. Raghav, katilin, Rana adında bir suçlu olduğunu öğrenir.Viraj Rana’nın suçunu öğrenir. Rana’nın viraj için de kötü planları vardır. Rana Viraj’ın zihin sağlığını 7 yaşındaki bir çocuğun aklına dönüştürmek için ona elektroşok vermeyi düşünüyordur. Yeni Hint dizisi Aladdin Konusu OyuncularıAladdin Naam Toh Suna Hoga başrollerini Siddharth Nigam Avneet Kaur’un paylaştığı hint dizisi Aladdin’in konusu oyuncuları

Yeni hint dizisi Güz Masalı Konusu (Detaylı)
Yeni hint dizisi Güz Masalı Konusu


Raghav ise Rana’yı tutuklamayı başarır ve Viraj’ı ölümden kurtarır. Viraj’ın hafızasını geri kazanmasına yardım eder, ardından Viraj Sia’yı geri kazanmaya çalışır, ancak Raghav onu hapse geri döndürmeye karar verir.
Raghav yolda keçilerinin saldırısına ugrar. Ve ölmeden önce Sia’nın adını söyler. Raghav’ın ölümünden aslında Viraj sorumludur.


Viraj Sia’yı kendisine dönmesi için ikna etmeye çalışır. Sia’ya zehir içirir ve panzehirin kendisinde olduğunu söyler. Ve panzehiri kendisini sevdiğini söylerse ona vereceğini söyler. Sia bunu reddeder ve Viraj’a sadece Raghav’u sevdiğini ve gerçeklerin ortaya çıkması için kalbinin yaşayacağını söyler ve ölür.


Sia’nın ölümünden sonra kalbi Ananya adlı bir TV gazetecisine takılır. Sia ve Viraj’ın hikayesinin farkında olan Ananya, daha derine iner ve Viraj’ın Sia’yı öldürdüğünü öğrenir. Onu ortaya çıkarmaya çalışır ama başarısız olur. Viraj  kalp operasyonu öğrenir ve Sia’dan bir şey çalındığı için öfkelenir ve sia’nın kalbini geri almaya çalışır.


Ananya, Viraj’ın Sia’nın cesedini sakladığını anlar ve cesedi yakar. Viraj onu durdurmaya çalışıyor ama başaramaz. Onu lanetler. Aniden Duygusal olarak çöker kendisini polise teslim eder ve 14 yıl hapse mahkum edilir. Hikaye Ananya’nın kalbi ile sona erer ve sonunda Viraj tövbe eder. Sia’nın hayali ise hapishaneye gelir ve Viraj’ı affeder.

Yorum Bırakın