Hint Magazin Öne Çıkan

Ah Kalbim Hint Dizi Oyuncusundan Güzel Haber

Ah Kalbim Hint Dizi Oyuncusundan Güzel Haber


Kum Kum Bhagya Ah Kalbim Hint Dizisindeki hangi oyuncu bebek bekliyor? Oyuncu Shikha Singh hakkında haber


‘Kumkum Bhagya’ Ah kalbim’de Shabir Ahluwalia’nın canlandırdığı Abhishek Prem Mehra karakterinin kız kardeşini canlandıran oyuncu Sriti Jha’nın canlandırdığı Pragya ile abisinin bir araya gelmesini engellemeye çalışıyordu. Dizideki rolü Aaliya olan Başarılı Oyuncu Shikha Singh bir kız çocuğu dünya’ya getirdi. Aşk Bir Rüya’da Kaç Çocukları Olacak Thapki Pyaar Ki Hint Dizisinde Dhruv Şada Bihaan Pandey ve Thapki karakterlerinin kaç çocuğu olacak. 

Shikha Singh
Shikha Singh


Bir rapora göre, Shikha ve Karan çocuklarının adını Alayna Singh Shah koydu. Koronavirüs salgını nedeniyle, hiçbir ziyaretçinin hastaneye gelmesine oyuncuyu ve bebeği görmesine izin verilmez.


Hindistan Televizyonuna konuşan oyuncu , “Tanrıya şükür Bebek geldi ve ikimiz de iyiyiz. Hastane de çok iyi baktılar Çok titizlerdi ve her zaman bulunduğumuz odayı dezenfekte ettiler. Ziyaretçi kabul edilmiyor. Ama Kocam Karan bizimle kaldı ve bizimle ilgileniyor.” Dedi. Monica Khanna Türkiye Hakkında Nededi? Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Şada Monica Khanna Türkiye Hakkında Ne Dedi. Monica Khanna Dini, boyu, kilosu, yaşı,

Ah Kalbim Hint Dizi Oyuncusundan Güzel Haber
Ah Kalbim Hint Dizi Oyuncusundan Güzel Haber


Shikha ve eşi Karan 2016’da evlemdiler. Aktris Instagram’da oldukça aktif ve doğumundan önce bebek için güzel bir not paylaştı. “Sen içimdeyken dünyada kim olacağını merak ettim. Sadece sağlıklı, mutlu, onurlu ve iyi kalpli olman için dua ediyoruz. Seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum.”
Umarız oyuncu ve ailesi hep mutlu olur.

Shikha Singh beby
Shikha Singh beby

Yorum Bırakın