Hint Magazin Öne Çıkan

Sehban Azim Özel Röportajı

Sehban Azim Özel Röportajı
Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki hint dizisinde Kabir Kathyal karakterini canlandıran oyuncu Sehban Azim ile özel röportaj.


Sehban Azim: “Babam benden asla vazgeçmedi ve bu yüzden bugün iyi eğitimli bir adamım” dedi.
Şehban Azim şuanda  Tujhse Hai Raabta’da Malhar’ın başrolünü oynuyor. Şehban, babasının her zaman diğerlerinden farklı olduğunu düşündüğünü söylüyor. Oyuncu, öğretmeni tarafından iyi performans gösteremediği için sürekli olarak sınıfta bırakıldığı için bir dönem okula gitmemiş. Yeni hint dizisi Güz Masalı Konusu (Detaylı)Yeni hint dizisi Güz Masalı konusu Dil Se Di Dua… Saubhagyavati Bhava? Konusu

Sehban Azim Özel Röportajı
Sehban Azim Özel Röportajı


Olayla ilgili konuşan Sehban şöyle söylüyor: “Bir gün öğretmenim babama çok zayıf bir öğrenci olduğumu ve benim için boşa para harcadığını söyledi. Bunu duyduğunda babamın ne kadar sinirlendiğini hatırlıyorum. Öğretmenle, sorunun benimle değil öğretim yöntemleri ile de olabileceğini söyleyerek tartıştı. Ondan sonra beni müdüre götürdü, öğretmene karşı bir şikayette bulundu, izin belgesi istedi ve o dönem benim okuldan ayrılmamı sağladı.”

Sehban Azim Ayrıca

Babasının zamanı’nın çok ötesinde olduğunu düşünüyor. “Öğretmenim, performansımı içtenlikle artırmaya çalışsa bile, neredeyse hiçbir şey için iyi olmadığıma babamı inandırdı. Babam o gün benden vazgeçseydi bugün eğitimli bir adam olmazdım. Yeni Hint dizisi Aladdin Konusu OyuncularıAladdin Naam Toh Suna Hoga başrollerini Siddharth Nigam Avneet Kaur’un paylaştığı hint dizisi Aladdin’in konusu oyuncuları

Sehban Azim Özel Röportajı


Asla mükemmel bir öğrenci değildim, ama şükür ki diğer öğretmenlerim daha anlayışlıydı ve mezuniyetimi başarıyla tamamlayabildim. Daha da şaşırtıcı olan, büyüdüğümde ve önceki okulumdaki sınıf arkadaşlarımla iletişim kurduğumda, o öğretmen tarafından küçülen ve cesaretini kıran tek kişinin ben olmadığımı öğrendim. O zaman babamın bu kararı benim için verdiğine sevindim. Bu kadar erken yaşlarda hayat değiştiren bir andı. Babam bana engellerle yüzleşmek ve hayatta asla vazgeçmemek için güven verdi.”


“Bu Babalar Günü, babalarımızın bizim için yaptıklarına değer vermeli ve nerede olurlarsa olsunlar onları gururlandırmalıyız,” diye bitirdi gülümseyerek oyuncu.

Oyuncunun babası ile ilgili söyledikleri gerçekten çok güzel.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!