Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

Yemin Reyhan’ın Kardeşi Gülsüm Kimdir? Hilal Anay Kimdir?

Yemin Reyhan’ın Kardeşi Gülsüm Kimdir? Hilal Anay Kimdir?

Reyhan’ın kız kardeşi Gülsüm polat karakterini canlandıran oyuncu Hilal Anay kimdir?


Hilal Anay daha önce bir dizi de yer almamıştır ancak iki kere filmde oynamıştır. Marid ve Geçerken Uğradım filmi yer aldığı filmlerdir.


Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden olan yemin  pazartesiden cumaya yani hafta içi hergün sevenleri  ile buluşuyor. Yemin dizisine erhan karakterinden sonra yeni katılan diğer oyunculardan biride Hilal Anay dır.Hilal Anay yeminde başrol oyuncusu reyhan’ın ölü olarak bildiği kardeşidir.  Hilal Anay’ın instagman hesabı var.Oyuncu paylaştığı Tolkshow ve komik videoları ile tanınıyor. Hilal Anay Tunay menajerliğinin oyuncusudur.

Yemin Reyhan'ın Kardeşi Gülsüm Kimdir? Hilal Anay Kimdir?
Yemin Reyhan’ın Kardeşi Gülsüm Kimdir? Hilal Anay Kimdir?


Deneme çekimlerinde oyunculuğu çok beğenilince yemin dizisinde reyhan’ın kardeşi karakterini oynamaya hak kazanmıştır.Güzel oyuncu hilal anay’ın çocukluk hayali oyuncu olmakmış. Hilal bu hayalini yerine getirdi şimdi hayali ise Hollywood da oynamak oyuncunun tam olarak yaşı bilinmiyor.
Bir kaç önemli bilgide verelim. Reyhan iyi kalpli yardım sever biri ama kardeşi gülsüm ise bunun tam tersi bir kişiliğe sahip. Kötü kalpli bir kız. Gülsüm ablası reyhanın eşi emire aşık olacak. Cavidanın yeni işbirlikçisi olacak. Yani cavidanla bir olup emir ve reyhanı ayırmak için planlar yapacak.

İkimizin Yerine Balika Vadhu da Akhirajh Singh karakterini canlandıran oyuncu gerçek hayatta kimdir? Daha fazla bilgi için yazıya tıklayın.

Gülsümün kötü biri oluşu cavidanı o kadar mutlu edecek ki gülsümü sevecek. Reyhan ise herşeyden habersiz ölü kardeşini bulduğu için sevinip gülsümü bağrına basacak. Gülsüm ablası reyhanı maddi açıdan da kullanmaya çalışacak. Aslında güsümün aklına emiri cavidan düşürecek. Cavidanın amaci iki kardeşi birbirine düşman etmek.

Yemin Gülsüm Kimdir?
Yemin Erhan Kimdir?

Yorum Bırakın