Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Sunil Singh Kimdir?

İkimizin Yerine Akhiraj Singh Kimdir? sunil kumar singh kimdir? Hakkında bilinmeyenler, kariyerı

İkimizin Yerine’ de canlandırdığı kötü karakteri Akhirajh singh ile tanınan oyuncu Sunil Kumar Singh Kimdir. Oyuncu çevresi tarafında Sunil Singh olarak bilinir.Sunil Singh, birçok dizide ve filmde rol alan Hindistan televizyon endüstrisinin ve Bollywood endüstrisinin başarılı aktörlerinden.

Sunil Singh Kimdir?
Sunil Singh Kimdir?

Sergilediği başarılı performanslardan dolayı bir çok ödüle layık görülmüştür. Televizyon dünyasına ise Kaisa Ye Ishq Hai ile adım attı. Balika vadhu ikimizin yerine ise oyuncunun en uzun süren dizilerinden.  Balika vadhu ‘da kötü adamı canlandıran Sunil singh kötü rolleri ile tanınan sektördeki en popüler kötü adamlardan biri. Oyuncunun yaşı tam olarak bilinmiyor. Sosyal medya hesabı kullanmayan oyuncunun tam olarak yaşıda bilinmiyor. Sunil evli eşi hakkında da bilgi sosyal medyada mevcut değil. Kaynaklarda oyuncunun boyunun 1.70 olduğu ve kilosunun 60 olduğu yazsada bu bilgiler güvenilir bilgiler değildir.Çünkü  tahminlerimize göre oyuncunun boyu neredeyse 1.90 yada 1.95 dir. Kilosu ise 85 civarıdır.

Sunil Singh Kariyeri

 Sunil Singh eğlence endüstrisinin parlak bir oyuncusu, kariyerine tiyatro sanatçısı olarak başladı ve birçok oyunda yeraldı. Sunil sektördeki farklı kimliği ile izleyiciler tadafından çok sevildi. Zee Tv’da yayınlanan Agniphera’da da rol aldı. 2003 yılında Kaash… Hamara Dil Pagal Na Hota filmi ile Hint film endüstrisine girdi.  2006’da Chingaari filminde Lallan karakterini canlandırdı. 2010 yılında Road to Sangam filminde muhabir rolünü oynadı. 2013 yılında  D-Day filminde ISI Başkanı karakterini canlandırdı.

Yorum Bırakın