Hint Magazin Öne Çıkan

Vivian Dsena 2021 röportajı

Vivian Dsena 2021 röportajı

Vivian Dsena, salgının harika bir eğitimci olduğunu söylüyor. “Bu zor zamanlar bizi şefkatli ve sağlık konusunda bilinçli yaptı. 

Ayrıca sevdiklerimize yakın olmanın önemini anlamanıza yardımcı oldu” dedi. Ayrıca Vivian Dsena: “Bence bu zamanlarda alınacak en önemli derslerden biri, gerçek dostlarımızı ve iyi dilekleri anlamaktır. Sosyal mesafe sadece kendimizi virüsten kurtarmak için geçerli değil, aynısını bizim için iyi anlamı olmayan insanlarla da yapmalıyız”, dedi.

Yeni bir proje ile geri dönüş yapmayı bekleyen oyuncu en son Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki de yer aldı. Ve söylentilere göre Madhubala Yalancı Bahar sezon 2 yer alacak.Vivian Dsena: “TV farklı yönlerde büyüyor. Yeni türler, hikayeler deniyorlar ve ayrıca farklı konseptleri ve sunumları keşfediyorlar. OTT dijital platfom, TV ile karşılaştırılamaz çünkü web dizilerinin belli bölümleri vardır mevsimliktir. TV ise günlük izleme içindir.”

Dedi ve ekledi: “Evet, bugünlerde pek çok insanın akıllı telefonu var, ancak daha fazla insanın cep telefonlarından önce televizyonları geliyor. Televizyon, izleyicileriyle günlük olarak bağlantı kuruyor. Bir çok insan günlük dizilere göre işlerini ayarlıyor. İnsanlar televizyon izlemekten daha çok keyif alıyorlar” dedi.

Vivian Dsena 2021 röportajı
Vivian Dsena 2021 röportajı

Vivian Dsena 2021 röportajı devamı…

Her çocuk gibi oyuncu da televizyon izleyerek büyümüş ve bundan bahsederken, “Çok çizgi film izledim. Aladdin, Tom ve Jerry gibi ben bunlarla büyüdüm. izleyerek büyüdüm” dedi. Vivian, bir gün kendisinin de bir aktör olacağını asla hayal etmemişti.

Vivian Dsena: “Toplumun farklı katmanlarından insanlar televizyon izliyor, bu yüzden sizi her gün gördüklerinde özel bir görüntü oluşturuyorlar. Oyuncularla ve dizilerle bağ kuruyorlar. Her kesimden insan tarafından tanınmak ve sevilmek bambaşka bir duygu. Dışarıda çalışan insanlar, toplu taşımaya binenler, taksilere binenler, mağza çalışanları beni kendileri gibi koştururken görür ve öyle tanırlar. Ve bu bağlantı, televizyonda çalışmayı değerli kılıyor. Bence asıl ödül bu.” Dedi.

Yorum Bırakın