Hint Magazin Öne Çıkan

Vivian Dsena zor mücadelesini anlattı.

Vivian Dsena zor mücadelesini anlattı.

Yalancı Bahar Madhubala ve Shakti hint dizileri ile tanınan hintli oyuncu yeni dizisi Sirf Tum’daki karakteri için zorlu bir mücadele verdi.

Vivian Dsena “Pandemi nedeniyle küçük ekranlardan uzak kaldım. İşler normale dönmeye başladı demek çok kolay, neden dizilerde yer almıyorsunuz? Diyorlar ama insanlar bunun devasa bir süreç olduğunu anlamıyorlar.  Sadece biz değil kanal ve yapımcılar bile bir dizi şeyden geçmek zorundalar. bir diziyi ayarlamak için en az altı ila sekiz ay gerekir. bir oyuncu için  Ayrıca bir dizi yapmak çok zaman alıyor, rolünüze hazırlanmanız gerekiyor” dedi. 

Vivian, karakterlerini tekrar etmemek için elinden gelenin en iyisini yaptığını ve ‘Sirf Tum’ ile bir kez daha yeni bir şey denediğini detaylandırarak, “O zamana kadar hep kendimi bir oyuncu olarak tekrarlamayacağımı bunu yapmayacağımı savundum. Aynı türden karakterler almayacağımı söyledim ve ona bağlı kalıyorum. Bu tıbbi bir arka plana sahip bir dizi. Bir sporcuyu oynuyorum, kolej öğrencisi. Tek bir karakterde hiç bu kadar farklı katmanları ve tonları oynamamıştım. Benim için bir tür güç dolu bir rol,” dedi. 

Vivian Dsena zor mücadelesini anlattı.
Vivian Dsena zor mücadelesini anlattı.

Karakteri oynamak için yaptığı hazırlıklardan bahseden Vivian, “Bana karakterim hakkında ne yaptığımı sorarsanız, kendimi koleje giden bir genç gibi göstermem gerekiyordu. Ancak o zaman üniversiteye girebilirim. Yoksa insanlar benimle alay ederdi. Ekranın arkasında birleştirilen bir süreç vardı ve ayrıca pandemi, televizyona geri dönmek için ne kadar zaman harcadıysak o kadar da kendimi topladım bu sureçte. Rol için hazırlanmam gerekiyordu. 24 yaşında gibi görünmek için spor salonuna gitmem, futbol oynamam ve bir sürü kardiyo aktivite yapmam gerekiyordu. Benim için mesele kilo vermek değildi, formda görünmekle ilgiliydi. Elimden geleni yaptım” dedi.

Oyuncu Sırf Tum hint dizisindeki karakteri için zorlu bir süreçten geçti. Ama hakkını da verdi. Gerçekten 24 yaşında gibi görünüyor.

Yorum Bırakın