Hint Magazin Öne Çıkan

Hintli oyuncu Sara Khan’ın yeni dizisi

Hintli oyuncu Sara Khan’ın yeni dizisi

Deli Divane hint dizisinde Sadhana Alekh Rajvansh karakterini canlandıran Müslüman hintli oyuncu Sara Khan yeni dizi ile dönüyor.

Oyuncunun yeni dizisinin adı Cyanide ve fragmanı bile yayınlandı. CYANIDE’in yürek burkan bir dizi, Sharib Hashmi ve Sara Khan bu gerilim dizisinde başrolde yer alıyor.

Hindistan’ın en hızlı büyüyen OTT dijital dizi film platfom uygulaması olan ULLU, izleyicilerine sunabileceği çok türde bir içerik kitaplığına sahiptir. Gerçek hayattaki olaylardan ilham alan içerikler getirerek kendine bir niş oluşturmuştur. Tandoor, Assi Nabbe Poore Sau gibi diziler ile başarıyı yakalayan ULLU şimdi CYANIDE adlı yürek burkan bir dizi yayınlamaya hazırlanıyor. 

Hikaye bir seri katilin hayatından ilham alıyor. Siyanür ile kurbanlarını ortadan kaldırıyor. Bu seri katil, evlendikten sonra doğum kontrol hapı olduklarını iddia ederek kadınlara siyanür hapları vererek öldürüyor. Avı, kendilerine uygun bir eş bulamayan ya da çeyiz baskısı altında olan kadınlar oluyor. Peki bu seri katil neden kadınları kendisiyle evlenmeye ikna ederek öldürsün ki? Onu kadınlara karşı bu kadar nefret dolu bir insan yapan neydi?

 

Hintli oyuncu Sara Khan'ın yeni dizisi
Hintli oyuncu Sara Khan’ın yeni dizisi

Uluslararası üne sahip yönetmen Rahat Kazmi tarafından yönetilen dizide bütün sorularınızın cevabını bulacaksınız. Dizide yer alan bazı oyuncular Sharib Hashmi, Sara Khan, Akshita Agnihotri, Mir Sarwar.

Fragmanın yayınlanmasıyla ilgili olarak Vibhu Agarwal, “ ULLU, gerçek hayattaki olaylardan ilham alan bazı çığır açan içerikler yarattı. Cyanide, bir seri katilin korkunç geçmişinden esinlenerek gerçek bir hayat hikayesine dönüşen bir dizi. Bu yıldız oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle dizinin herkes tarafından sevileceğinden ve kabul edileceğinden eminiz. ”

Dizide Aisha karakterine hayat verecek olan oyuncu  Sara Khan, “ Aisha adlı dizide Cyanide’nin karısı karakterini oynuyorum. Ayşe, kocasının ölümünden sonra bile kayınpederiyle yaşayan bağımsız bir kadındır; onun için dünya 7 yaşında olan oğludur. Aşkının tuzağına düşmek onun en büyük hatasıydı ama bu hata onu onun yanlışlarını bilen tek tanık yaptı. 

Kışın Keşmir’in güzel yörelerinde çekim yaptık. Hikaye ilerledikçe çeşitli kıvrımlar olacak ve seyircinin sonuna kadar bağımlısı olacağına eminiz! ” dedi.

Yorum Bırakın