Hint Magazin Öne Çıkan

Vivian Dsena şanslıyım dedi.

Vivian Dsena şanslıyım dedi.


Vivian Dsena: “Hayranlarım bana sadık kaldığı için kendimi şanslı hissediyorum.” Dedi.


Vivian Dsena, hayranlarının ona sadık kaldığı ve hala Madhubala – Ek Ishq Ek Junoon yani yalancı bahar’ı hatırladığı için şanslı olduğunu söyledi. 

2014 yılında yayına başlayan Madhubala – Ek Ishq Ek Junoon’un bu sene 8. Yıldönümü. Gösteri de Vivian Dsena ve Drashti Dhami baş rol çifti olarak öne çıktı ve kısa sürede kimyaları hayranlar arasında büyük bir hit oldu. Başrol oyuncusu vivian, hayranlarının ona sadık kaldığı ve şovu hala hatırladığı için şanslı olduğunu söylüyor. Yalancı bahar hindistanda 28 Mayıs 2012’de yayınlandı ve Ağustos 2014’te final yaptı. Rashami Desai ve Siddhart Shukla arasında ne var.

Vivian Dsena şanslıyım dedi.
Vivian Dsena şanslıyım dedi.

Sekiz yıl süren popüler drama hakkında konuşan Vivian, “ben hayranlarımın yaklaşık sekiz yıl önce yayınlanan
Bu diziyi hala hala hatırladıkları için mutluyum. Bunalmış sıkılmış olduklarını düşünüyordum. Ama beni yanılttılar. Bana gösterdikleri tüm sevgi ve destek için onlara kalpten teşekkür ediyorum gelecekte de aynısını yapacaklar biliyorum. Tanrı onları daima kutsasın.” Dedi.
Dramanın sekizinci yıldönümünü kutlamak için, Drashti bile gösterinin posterini paylaştı ve “8 yıl” önce notunu düştü ve gönderisine kırmızı bir kalp ifadesi bıraktı.

Yalancı bahar dizisi Madhubala ve süperstar Rishabh Kundra aka RK’nın bir zamanlar birbirinden nefret etmelerinin zamanla nasıl bir romantizme dönüştüğünün hikayesi anlatılıyor. Aşk Bir Rüya 2 çekimleri başladı mı?


Vivian ayrıca, “Şov kariyerim için büyük bir fark yarattı. Eğer dizinin 2. Versiyonu gelirse ve bana rol almam için teklif getirilirse bunu kesinlikle kabul edeceğim. RK, kariyer grafiğimde sonsuza kadar kalacak bir karakter” dedi.

Yorum

Yorum Bırakın