Hint Magazin Öne Çıkan

Sanaya Irani Partide

Sanaya Irani Partide


Sanaya Irani ve barun sobti maskeli doğum günü partisinde. Bir Garip Aşk’ın Khushi’si ve arkadaşları maskeli bir doğum günü partisine katıldı.

 Sanaya Irani, Karan Wahi, Mohit Sehgal, Ridhi Dogra ve Asha Negi dahil olmak üzere birçok TV oyuncusu, koronavirüs pandemisinin ortasında yazar Gautam Hegde’nin doğum gününü kutlamak için bir araya geldi.

 Mohit ve Sanaya sosyal medyada birkaç resim yayınladılar, burada ev partisinde maske takan tüm aktörleri görebiliyoruz.  Kutlamaya Naman Shaw, Barun Sobti, Meiyang Chang ve Akshay Dogra da katıldı. Masum Saath Nibhaana Saathiya da rol alan Firoza Khan Kimdir?

Sanaya Irani Partide
Sanaya Irani Partide

Sanaya irani ve eşi mohit sosyal medya hesaplarından da arkadaşının doğum gününü iyi dileklerle kutladı. Ve taktıkları maskeden dolayı pastadan yemeyi de unuttuklarını söylediler. Yalancı Bahar Madhubala 2 geliyor mu?

Sanaya iraninin ve digerlerinin arkadaşı olan Gautam “Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon”, “Saraswatichandra”, “Saath Nibhaana Saathiya” ve “Miley Jab Hum Tum” gibi TV şovlarında çalıştı.

Yorum Bırakın