Hint Magazin Öne Çıkan

Rashami ve Sidharth arasında ne var?

Rashami ve Sidharth arasında ne var?


Kördüğüm Uttaran oyuncusu Rashami Desai ile İkimizin Yerine Balika Vadu oyuncusu Sidharth Shukla arasında yeni aşk mı başlıyor? 


Rashami Desai şu anda Coronavirus nedeni ile sokağa çıkma yasağından dolayı evinde aile üyeleriyle zaman geçiriyor.


Salman Khan’ın ev sahipliği yaptığı bigg boss 13 deki  performansı büyük beğeni topladı. oyuncu Bigg Boss 13’ün en iyi finalistleri arasındaydı, ama yarışmanın birincisi Sidharth Shukla oldu. Rashami ve Sidharth’ın kimyası, Bigg Boss 13 finalinde gozlerden kaçmadı. Bigg Boss 13 evinden çıktıktan kısa bir süre sonra Rashami, Ekta Kapoor’un Naagin 4 dizisinde önemli bir rol oynadı.


Rashami Sidharth Shukla’nın eski erkek arkadaşı olduğunu söylüyor ve olunla olan bağını geliştirmeye çalışıyor. Söylentilere göre Sidharth Ekta Kapoor’un Naagin 4 dizisine katılacak. Masum oyuncusu Vishal Sing kimdir?

Rashami ve Sidharth arasında ne var?
Rashami ve Sidharth arasında ne var?


Bununla ilgili olarak konuşan Rashami, yaptığı röportajda, “Ekta şovuna, kimin katılacağına karar verecek. Şova kimin giriş yapacağını kesin olarak bilmiyorum. Ama eğer diziye katılırsa yani Naagin 4’ün bir parçası olursa eminimki çok eğleneceğiz. Çünkü aktörler olarak biz çok profesyoneliz ve insanlar geçmişte kimyamızdan keyif aldılar. ”

Sidharth ve Rashami, Bigg Boss 13’ün final bölümünde muhteşem bir performans sergilediler. Sriti Jha’nın aşk hayatı hakkında bilinmeyenler.


Rashami; “Sidhartla ben eskiden çok tartışıyorduk, ama çekim sırasında aramızda hiçbir şey olmamış gibi davranıyorduk. Final eylemi için çekim yaparken de öyleydik ve çocuklar gibi davrandık” dedi. 

Rashami desai ve Siddhart Shuklayı birbirine yakıştırıyormusunuz?

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!