Hint Magazin Öne Çıkan

Vivian Dsena hayranlarından gelen hediyeleri açtı.

Vivian Dsena hayranlarından gelen hediyeleri açtı.

Vivian Dsena bu seneki doğum gününde dünyanın dört bir tarafındaki hayranlarından hediyeler aldı.

Hadi bakalım hayranları yakışıklı oyuncuya neler göndermiş Bir hayranı viviana manometre roman yollamış bunun için vivian dsena hayranına teşekkür etti. Vivian bir hediyesini daha açtı hayranı ve gözlerini büyüterek gülümsedi. Hayranı ona ayakkabı yollamış. Vivian hayranına bunlar çok havalı çok teşekkürler dedi. Hayranlarım bana bu kadar değer vermesi çok gurur verici diye ekledi. Başka bir hayranı yakışıklı oyuncuya gözlük yollamış ve bir not yazmış: “sizi güneşten korusun diye koydum.” Vivian Dsena hayranına bu ince düşüncesi için teşekkür etti.

Vivian Dsena hayranlarından gelen hediyeleri açtı.

Viviana hayranları sadece hediyeler yollamamış merak ettiği sorularıda yakışıklı oyuncuya sormuşlar. Bir hayranı oyuncuya eğlenmek için hangi şehri tercih ettiğini sormuş. Vivian londra’yı seviyorum. Sokaklarını seviyorum. Uzun bir mektup yazmamışsın diyip gülümsüyor ve teşekkür ediyor.

Vivian Dsena hayranlarından gelen hediyeleri açtı.
Vivian Dsena hayranlarından gelen hediyeleri açtı.

Beni seven bütün hayranlarımı bende çok seviyorum. Hediyeler ve soruları için güzel düşünceleri için çok teşekkürler. Yolladıkları her şey birbirinden güzel ve sevdiğim şeyler. Her bir hediyenin arkasındaki notlar iyi dilekler için teşekkürler.
Beni bukadar çok izlediğiniz için teşekkürler. Bir başka fanı ise şöyle diyor: bunu Türkiye’den yazıyorum. En büyük hayranınızım. Seni çok seviyorum. Vivian çok teşekkür ederim diyor. Bir sonraki hediye ise kanaldan. Bir kart postal göndermişler. Kanaldaki eğlenceli anlar. Çok teşekkürler. Birde güzel bir oyuncak araba göndermişler vivian teşekkür ederim hocam diyor gülümsüyor.

Malezya Sarang’dan da bir hediye var. sekiz bin yedi yüz seksen dokuz kelime bilgelik adlı bir kitap. Çok teşekkürler diyor vivian Dsena ve hediyeleri açmaya devam ediyor. Londra’dan ammaji çekirdeğinden bir kart göndermişler. Oyuncunun doğum günü ile ilgili mesajlar yazıyor. Doğum günün kutlu olsun umarım hediyem zamanında ulaşmıştır. Benim süper kahramanım. Başarılarının devamını diliyorum. Tanrı seni korusun yazıyor. Vivian hayranına çok teşekkür ediyor.

Vivian Dsena hayranlarından gelen hediyeleri açtı.
Vivian Dsena hayranlarından gelen hediyeleri açtı.

Başka bir hayranı ise yakışıklı oyuncuya şöyle yazıyor.

Bütün resimlerini ezbere biliyorum. Bu yazıyı sana büyük bir aşk ile yazdım. Sana bir tişört gönderiyorum.
Vivian hayranına teşekkürlerini gönderiyor. Bir başka hediye ise bir fotoğraf çerçevesi. Bu fotoğraf çerçevesi için NIDA’dan Dunbar’a çok teşekkür ederim diyor vivian. Çerçevenin yanında birde bardak yollanmış. Vivian lütfen lütfen bunu daha öncede söylemiştim yine söylüyorum camdan hediye göndermeyin. Bazen böyle hediyeleri açtığımda kırılmış olduğunu görüyorum. Ve bu çok acıtıyor çok üzülüyorum. Çünkü siz yolladığınız hediyelere sevginizi koyuyorsunuz. Bu yüzden lütfen camdan hediye göndermeyin. Teşekkür ederim çok teşekkür ederim diyor vivian.

Başka bir hayranı oyuncuya mektup yazmış. Vivian şöyle diyor: Sırbistan’dan gorica’dan gelen bu mektub için  çok teşekkür ederim. Atlus’tan gönderilen bir hediye, bir tişört ve çikolatalar gönderilmiş çok teşekkür ederim . Fas kahvesi de var ve bence bu hediyeler çok güzel çok teşekkür ederim. Malezya’dan gönderilen tişörtler var  çok teşekkür ederim. Bana singapur maç fotoğraflarını göndermişler ben bunlar içinde çok teşekkür ederim. Vivian Dsena hediyelerini açmaya devam ediyor çok  fazla tişört var size çok teşekkür ederim çocuklar bukadar çok sevgi için teşekkür ederim. Ne kadar çok teşekkür etsem de bunu kelimelerle anlatamam. Tek söylemek istediğim çok teşekkür ederim bu kadar özel hediyeler için çok teşekkür ederim. Sizlerden bir isteğim var. Çok mektup gönderiyorsunuz kimisi çok uzun oluyor, kartlar gönderiyorsunuz. Biliyorum duygularınızı, aklınızdaki kalanınızdaki aşkı ifade ediyorsunuz. Beni ne kadar çok sevdiğinizin farkındayım ve bu sevginiz için sizlere ne kadar teşekkür etsem az gelir. Ama kağıt elde etmek için ağaç kesiyorlar bunu sizlerde çok iyi biliyorsunuz.
Böyle olunca kendimi çok kötü hissediyorum.

Ben bir çevreciyim ve çevreyi destekliyorum.

Dünyada iyi nefes almak istiyorum. Sizlerde bunu istemezmisiniz? İyi nefes alabilmek için sadece ağaçlarımız var, bu yüzden daha az kart göndermenizi rica ediyorum. Kart yerine farklı hediyeler yollaya bilirsiniz. Tabi lütfen yolladığınız hediyeler arasında cam eşya olmasın. Bana ulaşana kadar kutunun içinde kırılmış olabiliyor. Ve kırılmış olduğunu görmek beni çok fazla üzüyor.

Sizler için çok çalışacağım. Beni bu kadar özel hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum. Her zaman sevginize lâyık olmaya çalışacağım teşekkür. Vivian hayranlarının gönderdiği tişörtlere bakmaya devam ediyor.Onun bu düşünceleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Vivian Dsena hayranlarından gelen hediyeleri açtı.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!