Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

Sıla Türkoğlu kimdir?

Yemin dizisinde suna karakterini canlandıran oyuncu sıla türkoğlu kimdir?

Yeni dizi olan Yeminde suna karakterini canlandıran oyuncu Sıla Türkoğlu kimdir?

Sıla Türkoğlu Tunay Menajerliğin oyuncusudur ve en önemli oyunculuk deneyimini Kanal 7’nin Yemin dizisi ile yaşayacağa benziyor. Zira dizi şimdiden hit olmayı başardı.Güzel oyuncu Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunudur.Daha önce ise Ağlama Anne dizisinde de yer almıştır.Yemin dizisinde canlandırdığı karakter olan suna tarhun ailesinin kızıdır. Suna engellidir.

Güzel kalpli olan suna Reyhana da yardımcı olmaktadır. Doğuştan engelli olarak dünyaya gelen suna tekerlikli sandalyeye mahkumdur. Ama annesi sunaya hiç sevgi göstermemektedir.  Varlığından bile rahatsız olmaktadır.Bu durum sunayı çok üzer Suna Türkoğlu Yeminde canlandırdığı suna karakterinin hakkını gerçekten güzel veriyor. Başarılı bir oyuncu olan suna Türkoğlu’na başarılarının devamini diliyoruz.

Sıla Türkoğlu kimdir?
Sıla Türkoğlu kimdir?
Sıla Türkoğlu kimdir
Sıla Türkoğlu

Yorum

  • Salam mən N.Qərənfil Azərbaycanlıyam siz olan bütün filimlərə baxıram sizi çox amma çox sevirəm siz Emanet dizisinə yaraşırdız ordan niyə ayrıldız Siz yaman kırımlı ilə yaraşırdız düzdür nana xanımda yaxşıdır amma sizin yerinizi vermir sizi çox sevirəm Sıla Türkoğlu♥♥

Yorum Bırakın