Hint Dizileri Öne Çıkan

Tanhaiyan konusu oyuncuları

Tanhaiyan Konusu Oyuncuları. Sevilen oyuncu Barun sobti’nin dev dizisi Tanhaiyan hakkında bilgi.

Tanhaiyan konusu oyuncuları

Tanhaiyan romantik ve gizem türünde bir web dizisidir.  dk lik bölümlerden oluşan dizi yakışıklı bir o kadar da çapkın Haider Ali ile güzeller güzeli Meera’nın aşk hikayesini konu alır. Tanhaiyan öyküsü (senaryosu) dizinin aynı zamanda yönetmeni olan Gul Khan tarafından yazılmaktadır. Dizinin görüntü yönetmenliğini ise, Gorky  yapmaktadır. Tanhaiyaan aynı zamanda iki yalnız insanın öyküsüdür. Barun Sobti ve Surbhi Jyoti’nin yeni dizisi olan Tanhaiyan 14 Şubat Hotstar Web sitesi üzerinden yayınlanmaya başladı.Dizi adı: Tanhaiyan

Yönetmen: Gul Khan

Yayın tarihi: 2017

Türü: Romantik, gizem, web dizisi

Senaryo: Gul Khan’ın Hikayesi

Yönetmen: Gorky

Tema müziği: bestecisi Sanjeev Srivastava

Menşei: Hindistan

Görüntü yönetmeni: Gorky

Tanhaiyan oyuncuları,Barun Sobti,Haider Ali KhanSurbhi Jyoti, Meera KapoorAansh Arora, Vishal MalhotraMohit Abrol, SiddharthNeelam Sivia, TaraNisha Nagpal, RashiPriya Tandon, Avantika

Tanhaiyan konusu oyuncuları
Tanhaiyan konusu oyuncuları

Tanhaiyan haider ali ile meera’nın inişli çıkışlı aşklarını anlatır.  


dizinin baş karakteri Haider Ali şıpsevdi, kadınlar tarafından ilgi gören  oldukça çapkın, kimseye bağlanmayan bir karakter. Ta ki Meera ile tanışana kadar. Meera ile tanışmasından sonra Haider Ali tamamen değişecek farklı ve daha önce hiç olmadığı kadar romantik olacaktır.

Bir Garip Aşk’ın Arnav’ı Barun Sobti’nin yer aldığı Tanhaiyan aynı zamanda bir web dizisi olması nedeniyle diğer Hint televizyon dizilerinden farklılık gösteriyor. Özellikle Barun Sobti hayranlarının büyük bir heyecanla bekledikleri dizi aynı zamanda Bir Garip Aşk (Is Pyaar Ko Kya Naam Doon) dizisinin de yapımcısı olan Gul Khan tarafından çekildi. İnternet üzerinden yayınlanacak olan dizi 20 dakika ve 13 bölümden oluşuyor.

Hotstar da yayınlanan dizi romantizm türünde. Barun Sobti ile baş rolü paylaşacak oyuncu ise Bollywood dizileri sevenlerin yakından tanıdıkları Qubool Hai (Zor Sevda) dizisinde rol alan Surbhi Jyoti olacak. Qubool Hai dizisinden tanıdığımız güzel oyuncu Surbhi Jyoti ile Bir Garip Aşk dizisinden tanıdığımız Barun Sobti arasında gelişen aşkı konu alıyor. Birçok Hint dizisinde rol alan Karan Wahi, yakışıklılığı ve oyunculuğuyla dizinin en önemli oyuncularından biri.

Tanhaiyan konusu oyuncuları

Tanhaiyan konusu oyuncuları
Tanhaiyan konusu oyuncuları

Tanhaiyan’ın senaristi, yapımcısı ve yönetmeni Gul Khan dizi ile ilgili yapmış olduğu röportajında şu konulara değindi. Tanhaiyan yanlızca 10, 13 bölümlük sonlu bir dizi. Televizyonda sadece 10 bölümlük bir dizi yapmak mümkün değil. Gerçekten asla uzamayacak bir aşk hikayesi yapmak istiyorum. Bence bu uzatma sorunu yalnızca Hint şovlarında var. Bence böyle şovlar yapmanın tam sırası. Tanhaiyan Hollywood’daki gibi 10 bölümlük yepyeni bir aşk hikayesi.

“neden Tanhaiyan yanlızlık” “Bir keresinde biri bana neden Tanhaiyaan olduğunu sormuştu. Pekala sevdiği birini kaybetmeyi yaşamamış kimse yoktur. Ve her birini kaybettiğimizde bu bizi değiştirir. Yani burada yalnızlıkları ile kendilerine has farklı yollarda başa çıkan iki kişi var. Ama bazen birileri doğruca yalnızlığa doğru gider. Sonra yalnızlığın içindeyken bile yalnız olmazsınız. Tanhaiyaan bu büyüye övgü.”

Bıçak Sırtı Swaragini hint dizisi konusu oyuncuları

iki yaralı aşkın hikayesi. Tanhaiyan iki duygusal anlamda yaralı iki gencin aşk hikayesini konu alıyor. Londra’dan yeni dönmüş Haider ile Moda tasarımcısı Meera’nın bir düğün ortamında karşılaşmaları sonrasında birbirlerinden etkilenmeleri ile başlıyor. Romantizmin doruğa çıktığı dizinin ilk bölümü sevgililer gününde izleyici ile bulumuştu.

Bir ara kanal 7 Tanhaiyan dizisini yayınlamaya karar vermiş ve bizleri sevindirmişti. Ama bu kararı rafa kaldırdı. Umarım Tekrar Yayınlama kararı alır ve bunu gerçekleştirirler. Bizde seve seve burdan duyururuz.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!