Hint Magazin Öne Çıkan

Vivian Dsena 2021 Röportajı

Vivian Dsena 2021 Röportajı

Yalancı Bahar Madhubala ve Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki’de ki karakterleri ile tanınan hintli oyuncu ile samimi sohbet.

Vivian D’sena TV’daki Realite Şovlarının Bir Parçası Olmak Isteyip istemediğini dile getirdi. Madhubala Yalancı Bahar’ın Rishabh Kundra’sı Shakti’nin Harmanı Vivian Dsena samimi şekilde kendisini anlattı.

Vivian Dsena , Hindistan’da ve uluslararası şov dünyasında tanınan bir hintli oyuncudur.  Yer aldığı Şov seçimleri onu doğrudan hayranlarının kalbine götüren bir rota çizdi. İste vivian dsena ile günümüzü ait bir röportaj 

Web dizilerinin büyümesiyle birlikte, çok fazla çalışma arttı ama Bollywood her zaman bununla bağlantılı bir “rüya bölümü” ne sahip. Hiç Bollywood tutkularınız oldumu? 

Televizyondan memnunum ve Bollywood rüyaları hiç kurmadım. Çünkü Bollywood ile TV arasında hiç bir ayrım yapmadım. Bir Aktör bir aktördür ve Bollywood’da veya televizyon endüstrisinde olması fark etmez.

Vivian Dsena 2021 Röportajı
Vivian Dsena 2021 Röportajı


Shakti’yi bıraktınız şimdi ne tür bir iş yapmak istersiniz? 


Projeler arasında her zaman uzun bir ara bırakıyorum. çünkü uzun bir süre bir Karakter oynadığınızda bir süre ekranlardan uzak durmanız gerek.


Televizyonda iltimas olduğunu hissediyor musunuz?


İltimas ne demek önce onu açıklayayım. İltimas yasa ve kurallara aykırı bir biçimde, haksız olarak birini kayırma, başkalarının hakkını ve yasaları, kuralları çiğneyerek birine arka çıkma.
Vivian şöyle diyor: “Bir dereceye kadar iltimas var ama Bollywood’da görüldüğü ya da duyulduğu kadar değil.


Dans showları, realiti showları gibi şovlar anında yıldız olmanızı sağlıyor bu konuda ne düşünüyorsunuz?


Ne kadar hızlı başarılı olursanız, o kadar hızlı ortadan kaybolursunuz. Yavaş yavaş hareket ederseniz, daha uzun süre ayakta kalır başarılı olursunuz.


Anında başarı, başarıya daha hızlı ulaştırır. Ama yanlış adımlarla kendinizi dikte bulabilirsiniz. Yavaş yavaş başarılı olursanız, çok şey öğrenirsiniz ve bu sizi daha iyi bir profesyonel yapar.


Her biri birbirinden farklı çeşitli şovlar yaptınız ve Khatron Ke Khiladi’den Jhalak Dikkhla Ja realite şovunu kadar. Şimdi neyi keşfetmek istiyorsun?


Kendimi bir aktör olarak tekrar etmemek ve biten projeden sonra daha iyi bir şov projesi olmak her zaman tutkum olmuştur.


Jhalak benim için bir meydan okumaydı çünkü ben eğitimli bir dansçı değilim ve dansa hiç ilgi duymadım.


O kadar düşük profillisin ki insanlar seni bir münzevi sanıyor. Bu konuda neler söylemek istersin?

Önce Münzevi ne demek onu açıklayayım. Münzevi insanlardan kaçan, tek başına yaşamayı seven demek


Vivian Dsena bu konuda şöyle diyor: Böyle olmayı seviyorum. Bir zamanlar sosyal olmam istendi ama bana uymadı ve bu konuda benimle pazarlık yapıldığında kendimi kaybediyordum.

İnsanlar ya da sosyal normlar için kendimi kaybedemem. Herkesin bir doğası vardır ve ben artık benimkini hiç kimse için değiştirmiyorum.


Vivian Dsena’yı ne mutlu eder?


Kendi alanımda ve ailem olan arkadaşlarımla vakit geçirmek. Dedikleri gibi arkadaşım yok, aile var. 

Yorum Bırakın