Hint Magazin Öne Çıkan

Helly Shah kitlenme sırasında neler yaptı?

Helly Shah kitlenme sırasında neler yaptı?

Swaragini Jodein Rishton Ke Sur Bıçak Sırtı hint dizisinde Swara karakteri ile tanıdığımız oyuncu Helly Shah şuan yeni dizisi Ishq Mein Marjawan 2 de rol alıyor. 

Oyuncu “pandemi bana küçük şeylerden büyük mutluluklar çıkarmayı öğretti” dedi. 


koronavirüsün yayılmasını kontrol etmek için yasaklar geldi. İnsanlar kilitlenmenin ve ardından salgına karşı mücadelenin bu kadar uzun sürmesini beklemese de, bu zorlu aşama beraberinde birkaç hayat dersi de getirdi.

Helly Shah kitlenme sırasında neler yaptı?
Helly Shah kitlenme sırasında neler yaptı?Ishq Mein Marjawan 2 oyuncusu Helly Shah: “Dürüst olmak gerekirse, evimin rahatlığında kalabildiğim ve rahatlayabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Oysa birlikte aylardır görevde olan ve hala görevlerini gayretle yapan çok sayıda insan var. Mumbai’de ilk birkaç hafta yalnız yaşıyordum ve evde zaman geçirmeme izin verildiği için bundan keyif aldım, aksi takdirde telaşlı çekim programına devam edecektim. Yasak biraz gevsediğinde Ahmedabad’a ailemin yanına geldim.” Dedi.


Ayrıca oyuncu: “Kendime odaklanmak için çok zamanım olduğu için tüm evre benim için çok olumlu geçti. Kesinlikle hiçbir şey yapmayacağım günler oldu ve sonra meditasyon yapmaya veya defalarca şovları ve filmleri izlemeye başladım. Kendimi dinlemeye düşünmeye firsatım oldu. Zihinsel olarak beni huzur içinde tutan şeyler yaptım. Bunlar çok büyük bir fark yarattı ve fark ettim ki tüm aşama bana küçük şeylerden büyük mutluluklar çıkarmayı öğretti.” Dedi.

Yorum Bırakın