Hint Magazin Öne Çıkan

Vishal Singh hakkında bilinmeyen gerçekler

Vishal Singh hakkında bilinmeyen gerçekler


Saath Nibhaana Saathiya Masum’da Jigar Modi karakterini canlandıran hintli oyuncu Vishal singh hakkında 7 bilinmeyen1) Masum oyuncusu Vishal singh ile Devoleena Bhattacharjee gerçekten sevgilimiydi?
Söylentilere göre iki oyuncu sevgiliydi. Ama Devoleena Bhattacharjee bu konuda şöyle dedi: “Ben ve Vishal Singh arkadaşız hepsi bu. Vishal ile aramızda hiçbir şey yok yani sevgili değiliz. Vishal iyi bir rol arkadaş ve reelde de iyi bir arkadaşım bu kadar. Hakkımızda çıkan bu söylentiler gerçekten canımı sıkıyor.” Dedi.  2) Vishal Singh çocukluk hayalini gerçekleştirdi. Tinsel kasabası lüks otomobil sahipleri ile biliniyor ve bu listeye eklenecek bir diğer isimde Saath Nibhana Saathiya oyuncusu Vishal Singh. Oyuncu yakın zamanda bir Mercedes satın aldı ve özel anını yakın arkadaşlarıyla paylaştı.   

Vishal Singh hakkında bilinmeyen gerçekler
Vishal Singh hakkında bilinmeyen gerçeklerVishal, “Çocukluk günlerimden beri bir Mercedes satın almak istedim. Mercedes o günlerde Hindistan’da görebileceğiniz tek lüks otomobildi. Tanrı’nın lütfuyla sonunda hayalimi gerçekleştirebildim” dedi.3) Vishal Singh’in Masum çekimleri sırasında yaralandığını biliyormuydunuz?
Vishal Singh, son zamanlarda antrenman yaparken kendini yaraladığı için günlerce acı çekmiş.  


O dönem oyuncuya ulaşıldığını “Evet, kendimi yaraladım. Spor salonunda çalışırken boynumu burktum. Boynumda ve omzumda muazzam bir ağrı var. Neyse ki şuan ara verdim çekimlere dinleniyorum ve ilaç kullanıyorum. ” dedi. Daha sonra iyileşen oyuncu çekimlere geri döndü. 4) Vishal Singh’in Masum setinde Devoleena ile kavga ettiğini biliyormuydunuz?
Olay şöyle olmuş Devoleena çekim yaptığı sırada vishal bir kaç oyuncu ile konuşuyormuş. Devolena kendisini çekimlere veremediği için onlara bağırarak kızmış. Vishal Singh singh ise Devoleena’ya yaşlılarla nasıl böyle bir tonda konuşabildiğini söyleyerek karşılık vermiş. Bunu yumuşak bir ses tonu ile de söyleyebilirsin demiş. İki oyuncu bir süre tartıştıktan sonra aralarındaki sorunu halletmişler.

Vishal Singh
Bilginin doğruluğu için Devoleena ile temasa geçilmiş oyuncu: “Evet, çok yüksek sesle konuştukları için rahatsız oluyordum. Bu yüzden tartıştık ama aramızda her şey yolunda. Biz iyi arkadaşız. ve bu büyük bir anlaşmazlık değildi” dedi.
Vishal ise “Evet, bir tartışmamız oldu ama bu oldukça normal. Genellikle bu tür tartışmalarımız olur ama bu önemli bir şey değil. İyi arkadaşız ve birbirimizin anlıyoruz.” dedi
5) Vishal Singh’in Rucha hasabnis’i özlediğini biliyormuydunuz?Vishal singh Saath Nibhaana Saathiya Masum da Rashi karakterini canlandıran rol arkadaşı Rucha hasabnisi özlüyormuş. 


Masum dizisinden ayrıldıktan sonra Rashi’yi özleyenler sadece hayranları değildi. Vishal Singh, Rucha ile olan bağından bahsetti. 


Vishal “Rucha ile 5 yıl beraber çekim yaptık. Bağlantımızı kelimelerle açıklayamam. Günde 12 saat çekim yapardık, bu yüzden o Ailem gibi oldu. Dizide o benim karımdı ama gerçek hayatta benim çok iyi arkadaşım.” Manish Goplani yeni dizisi?
“Tüm hayranların Rashi’yi özlediğini biliyorum, ben bile onu çok özlüyorum, şimdi bile her sahnede gelebileceğini hayal ediyorum. Hala şovun bir parçası olmadığını kabul edemiyorum. Ondan diziye geri dönmesini istiyorum ama sonra diziden iyi bir nedenle ayrıldığı aklıma geliyor. O evlendi onun adına çok mutluyum . Ama onu özlüyorum; onu ne kadar özlediğimi bile ifade edemiyorum. ” dedi.6) Vishal Singh’in Saath Nibhaana Saathiya setindeki en iyi arkadaş listesini biliyormusunuz?
Vishal singh’in Masum setindeki en iyi arkadaşları Rucha Hasabnis, Devoleena Bhattacharjee, Muhammad Nazim,Pratap Hadda, Paras Babbar. Drashti Dhami hangi oyuncu ile yakışıyor?7) Vishal Singh’in fitlik sırları neler?


Oyuncu formunu korumak için haftada en az üç kez spor yapıyor. Fırsat buldukça yüzüyor. Çok su içiyor ve sağlıklı yiyecekler yiyor ve diyetime uyuyor. Peki oyuncu hiç mi kaçamak yapmıyor. Tabiki yapıyor ayda 1 yada iki kez istediği şeyleri yiyor. Diğer oyuncuların aksine protein tozu kullanmıyor. Vücudu doğal.
Vishal Singh kariyerinde uzun bir yol kat etti ve Saath Nibhaana Saathiya, Kuch Iss Tara gibi dizilerde önemli roller oynadığım. Kumkum Bhagya gibi bazı TV dizilerinde ize küçük rollerle yer aldı. 

Yorum Bırakın