Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary’in Büyük Sırrı

Gurmeet Choudhary’in Büyük Sırrı


Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim de Maan Singh Khurana karakterini canlandıran hintli oyuncu Gurmeet Choudhary’in sırrı.


Gurmeet Choudhary televizyon sektörüne adım atmadan önce bir mağazada güvenlik görevlisi olarak çalışmış. Ayrıca modellikte yapan oyuncu yarışmaya katılmış ve kazanınca bir reklamda yeralmış. Daha sonra Nach Baliye 6’da yer alan oyuncu eşi Debina’yı orada tanımış. Sonra ikili Ramayan dizisinde de bir araya gelmiş. Ah Kalbim oyuncusu Arjit Taneja Corona mı oldu?


Çift aslında gizlice 2006 yılında evlenmiş ama bunu ailelerinden saklamışlar. 2011 yılında tekrar evlendikten sonra aslında daha önce evlendiklerini ailelerine açıklamışlar.  Dibika Kakar kimdir?


Çiftin gizlice evlenmesindeki sebeb ise Gurmeet Choudhary’in hiç bir şeyinin olmayışıymış. Gurmeet “o zamanlar benim ne evim ne arabam nede iyi bir maaşım vardı. Böyle birine kimse kız vermek istemezdi. Ama eşim Debina beni çok destekledi. Şimdiki konumumda eşimin desteği çok büyük ” dedi. Çift evlendikten sonra ailelerine gerçeği söylemişler. 

Yorum Bırakın