Hint Magazin Öne Çıkan

Vishal Singh Adalet istiyorum dedi

Vishal Singh Adalet istiyorum dedi

Saath Nibhaana Saathiya masumda jigar karakterini canlandıran oyuncu Vishal singh duygularını paylaştı.

Vishal singh Sushant’ın Ölümünün arkasında daha büyük bir şey olduğunu düşünüyor. 

 Vishal, “İnsanların göstermeye çalıştığının ötesinde bir şeyler olduğunu hissediyorum. Kendisini öldürebileceğini sanmıyorum. Eminim ölümü’nün arkasında daha büyük bir şey var. Umarım gerçek ortaya çıkar” dedi. Vivian Dsena şanslıyım dedi. 

Vishal singh Sushant Singh Rajput ile birlikte bir projede beraber yeralmıştı. İyi kötü Sushant’ı tanıdığını söyleyen aktör, Sushant’ın kendini öldürebileceğini düşünmediğini söylüyor ve ölümün arkasında daha büyük bir şeyin olduğuna inanıyor. İki oyuncu, yaklaşık on yıl önce “Kis Desh Mein Hai Meraa Dil” adlı TV şovunda beraber rol almışlardı. Merhum aktörün ailesi, arkadaşları, meslektaşları ve hayranları ölümüyle ilgili bir CBI araştırması isterken, Vishal gerçekten adalet istiyor.

Vishal Singh Adalet istiyorum dedi
Vishal Singh Adalet istiyorum dedi

 Vishal’ın Sushant’la ilgili hoş anıları vardır.  Setteki anıları beraber geçirdikleri zamanlar.  Oyuncu Sushantiçin “Çok iyi ve sakin bir insandı.” Dedi. İki oyuncu da aynı prodüksiyon evi yani Balaji ile çalıştığı için sık sık karşılaşıyorlarmış. Vishal onunla iyi bir bağ kurduğunu söylüyor. Sriti Jha özel hayatı hakkında konuştu. 

 Sushant’ı her zaman “gülümseyen, gülen” biri olarak hatırlıyor. Vishal susant ile ilgili ilk kötü haber geldiğinde birinin şaka yaptığını düşünmüş “Birkaç yıldır konuşmuyorduk. Haberleri duyduğumda tepki vermedim. Uyuşmuştum, inanamıyordum çünkü üzgün ve şok olmuştum.” dedi.


Vishal, “Dualarda çok fazla güç olduğunu hissediyorum. Dualar yanlışı doğruya çevirebilir. Bu yüzden hepimiz dua etmeliyiz,” diye bitirdi.

Yorum Bırakın