Hint Magazin Öne Çıkan

Siddhart Shukla Bir Yanlışı Düzelti

Siddhart Shukla Bir Yanlışı Düzelti

Balika Vadhu İkimizin Yerine de Shiv karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Sidharth Shukla, kesinlikle kişisel bağlantılara önem veren ince ruhlu biri. Oyuncu kısa süre önce sosyal medyada, Balika Vadhu İkimizin Yerine de başrol olan Anandi karakterini canlandıran Pratyusha Bannerjee için iyi dilekte bulundu.


Ancak Pratyusha Bannerjee’nin bazı hayranlarının oyuncunun gerçek doğum tarihini yanlış bildiğini farketti. Ve o güzel oyuncunun hayranları ile bağlantıya geçip oyuncunun doğru doğum tarihini onlarla paylaştı. Madhubala Yalancı Bahar 2 çekilecek mi?

Siddhart Shukla Bir Yanlışı Düzelti
Siddhart Shukla Bir Yanlışı Düzelti


Pratyusha Bannerjee’nin doğru doğum tarihi 10 Ağustos 1991. Hayranları nazik bir şekilde Sidharth’ın yanlış doğum tarihini düzeltmek için çaba sarf ettiğini gördüklerinde oldukça mutlu oldular ve oyuncunun gerçek doğum gününü hatırladığı için Sidharth’ın övdüler.


Bazı hayranları ise, günümüzde insanların kendi dünyalarında, bile etraflarındaki kişilerin doğum günlerini  hatırlamadıklarını söyledi. Ama Sidharth’ın Pratyusha’nın doğum günün doğru hatirlaması  gerçekten çok ince bir davranış değil mi? Deli Divane Bidaai hint dizisinde Sadna karakterini canlandıran oyuncu Sara Khan hastalandı.

Yorum Bırakın