Astroloji Öne Çıkan

Terazi burcu özellikleri

24 Eylül ile 23 Ekim arasında doğanlar bu burca mensuptur.

Yönetici gezegeni venüs

Grubu öncü

Elementi hava

Renkleri pastel renkler

Olumlu özellikleri cesur, samimi, enerjik, özgürlüğüne çok düşkün, maceracı ve girişken olmaları.

Olumsuz yönleri aceleci olmaları, egoist olmaları, her şeyi hemen anında olsun istemeleri, ani tepki vermeleri.

Terazi burcu özellikleri şöyle

Terazi burçları denge ve adalet burcu olarak bilinirler. Teraziler çevrelerinde uyum ve barışçıl bir atmosfer yaratma konusunda yeteneklidirler. Her şeyden olumlu bir sonuç çıkarabilirler.

Adalet duyguları fazlasıyla gelişmiştir, haksızlıklara dayanamazlar. Bu burca mensup kişilerden eylemci ya da hukukçu çıkma olasılığı yüksektir.

Terazi burcu kişilik özellikleri

Teraziler kendilerinden önce başkalarına odaklanabilen burçlardır. İşbirliklerine ortaklıklara her zaman açıklardır. Yalnızlık onlara göre değildir. iyi kalpli olan teraziler güvenilir insanlardır her şeyin barış, oyun, denge içinde olduğu bir dünya isterler. Ruh bilimleri, psikoloji, felsefe bu burçların ilgisini çeker.

Başkalarının fikirlerinden kolayca etkilenebilirler ama yine de terazi bir hava grubu burcu olduğu için derin duygulara kendilerini çok kaptırmaz. Objektif kalabilirler terazi burcunu venüs yönetir. Aynı zamanda venüs kalp çakramızı da yönetir. Kalp çakrası en üstün sevgi duygularının çakrasıdır.

Terazi burcunun elementi ve ona kattıkları

Terazi burcunun elementi havadır. Terazi tüm zotyak takımındaki tek cansız nesnedir. Terazi burcunun terazisini dengede tutmak da zordur. Yönetici gezegeni venüs olan terazi Roma tanrıçası afrodit’in adını almıştır. O aşk ve güzellik tanrıçasıdır.

Terazi burcu ilişkilerde…

Birçok insan venüs’ün gece gökyüzünde dünyadan çıplak gözle çok net bir şekilde görülebildiğini bilir. Venüs ilişkileri temsil eder sevgiye,güzelliğe, ilişkilere ve yaratıcılığa nasıl değer verdiğimizi gösterir.

Elementi hava olan terazi burcu entelektüel akıl yürütme ile konuşmaya ihtiyaç duyar. Bu burcun mevsimi sonbahardır.

İki farklı terazi burcu vardır. Biri ciddi ve çekingen diğeri ise arkadaş canlısı ve sosyaldir. Terazi burcu gerçekten mistik bir burçtur bazı insanlar terazilerde sağ duyulu bir egoist ve ikiyüzlülük görür. Diğer insanlar ise tam tersi bir görüşe sahiptir.

Terazi burcunun anlaştığı burçlar ve ateş özellikleri

Terazi burcu denge uyum, adalet, eşitlik, zarafet ve güzelliği temsil eder. Bu burçlar yasa ile ilgili tüm faaliyetlerle ilgilenirler başarıyı severler ayrıca mutlu olmayı ve etrafındakileri de mutlu etmeyi severler.

Terazi Burcu’nun anlaştığı burçlar ateş elementini temsil eden koç aslan ve yay burcudur. Terazi burçları boğa, başak, oğlak ve su grubu olan balık, akrep ve yengeç ile daha az uyumludur.

Terazi burcu özellikleri
Terazi burcu özellikleri

Terazi burcu aşk özellikleri

Terazi burçları her zaman gerçek aşkı ararlar ve inanılmaz derecede romantiktirler. İdealleri uzun vadeli barışçıl bir ilişkidir. Tutkuyla daha az ilgilenirler bu elde etmeye çalıştıkları dengenin bir parçasıdır. Teraziler ilişkilerde uyuma daha çok önem verirler.

Terazi burçları güzelliğin ana uzmanlarındandır. Bu burca sahip kişiler ressam, fotoğrafçı, yönetmen ve yazar olabilirler. Aralarında birçok doktor, mühendis ve matematikçi de vardır.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!