Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh Evinde Neler Yapıyor?

Jigyasa Singh Evinde Neler Yapıyor?

Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de Thapki ve Bani karakterlerini canlandıran oyuncu Jigyasa Singh evinin kapılarını bizlere açtı.


Bu pandemi döneminde herkes evlere kapandı. Hintli oyuncu jigyasa singh de evde zaman geçiren oyunculardan biri.
Jaipur kızı Jigyasa Singh Mumbai deki evinde, her gün  ailesi ve kardeşi için yemek pişirmekle kalmıyor, aynı zamanda boş zamanını değerlendirmek için kitap okumaya da başladı. Güz Masalı Detaylı Konusu. Yeni hint dizisi Yeni hint dizisi Dil Se Di Dua… Saubhagyavati Bhava? Güz Masalı hakkında en detaylı bilgiler. 

Hayallerin şehri Mumbai’de hayatın aniden durması beni etkiledi. Yiyecek almak için dışarı çıkmıştım ve yolda neredeyse hiç araba ya da yaya yoktu. Dünya sessizleşti ve Mumbai de  Yıllarca duyduğum kornalar ve insan sesleri yerini cıvıl cıvıl kuşların seslerine bıraktı.

Jigyasa Singh Evinde Neler Yapıyor?
Jigyasa Singh Evinde Neler Yapıyor?


 Herkes gibi ben de ev işleriyle meşgul oluyorum. 

Bazı insanların sıkıldıklarını söylediğini duyduğumda eğlenceli buluyorum.  Çünkü benim Sıkılmak için vaktim yok.  Aslında, normalden daha yoğunum.  Ama şikayetim yok.  Anneme sayemde biraz dinlendi.  Her gün yemek yapıyorum.  Son zamanlarda irmik keki yaptım.  Ailem o kadar çok sevdi ki tekrar yapmak istedi.


Tüm ev işlerini bitirdikten sonra, film izliyorum. Birde setteki çiceklerimi eve getirdim. Çünkü orada onlarla ilgilenecek kimse yok. Bu sokağa çıkma yasağından sonra, hiç hevesli bir okuyucu olmasam da okumaya başladım..Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi? Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki karakterine hayat veren Jigyasa Singh’in yerini neden bir başkası alacak? 


 İnsanların fakirlere yardım etmesi ve başıboş hayvanları beslenmesi, bu yasak bittikten sonra bana çok daha empatik insanları göreceğimizi hissettiriyor.  Şu anda tek yapmamız gereken, içinde bulunduğumuz durumu kabul etmek ve sürekli vatandaşlara hizmet etmek için çalışanlar için işleri zorlaştırmamak.


Çekime devam etmek için ise sabırsızlanıyorum.  Ortak yıldızlarımı çok özlüyorum ve neredeyse her gün görüntülü görüşmeler yapıyoruz.  Şovumun tüm bölümlerini izliyorum – Astitva Ke Ehsaas Ki’nin tekrar yayınlarını diyor ve gülüyor. 

Yorum Bırakın