Hint Magazin Öne Çıkan

Sriti Jha öldü mü?

Bu sıralar en çok merak merak edilen kum kum Bhagya Ah Kalbim ve Dil Se Di Dua… Saubhagyavati Bhava? Güz Masali hint dizileri ile tanıdığımız oyuncu Sriti Jha. Söylentilere göre güzel hintli oyuncu Jigyasa Singh hayatını kaybetti.

Hintli oyuncunun Bir kaza sonucu öldüğü söyleniyor. Oyuncunun ölüp ölmediğini araştıran birçok insan var. Arama motorlarında Sriti Jha öldümü? Pragya öldü mü? gibi aramalar yapılıyor. Hintli oyuncuyu dünya çapında takip eden büyük bir hayran kitlesi var.

Bir oyuncunun hayran kitlesi şu anda bu haber yüzünden kötü durumda Bana da yorum kısmında oyuncunun ölüp ölmediği soruluyor. Peki bu haber ilk olarak nasıl çıktı.

Sriti Jha öldü mü?
Sriti Jha öldü mü?

Bir sosyal medya uygulaması olan Twitter’da Ah Kalbim oyuncusu Sriti Jha’nın vefat ettiği iddia edildi. Ama Sriti Jha’nın ölüm haberi tamamen düzmece. Sriti Jha ölmedi. Oyuncu hakkında çıkan bu haberleri de böylece çürütmüş oluyoruz.

İkimizin Yerine hint dizisi nde de yer alan başarılı oyuncu gayet sağlıklı. Hakkında çıkan bu haber tamamen uydurma. Güzel oyuncu en son Jhalak Dikhhla Jaa season 10 dans yarışmasında görüldü.

Yorum

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!