Hint Magazin Öne Çıkan

Shrenu Parikh yeni dizisi

‘Maitree’ dizisinde başrolde yer alan televizyon oyuncusu Shrenu Parikh, Azima Shaikh adında bir bebekle çekim çekim yaptı.

‘Maitree’ dizisinde başrolde oynayan oyuncu Shrenu Parikh, bebeğin ilk başlarda nasıl gergin olduğunu söyledi.

Shrenu: “Nandini’nin oğlunu oynayan bebek aslında bir kız bebek ve bir bebekle çekime başlayacağımızı öğrenince çok gerildim. Minik bebekleri idare etmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz ve onlarla çekim yapmak tamamen başka bir iş. Bir bebeğin ruh halini kimse tahmin edemez ama şaşırtıcı bir şekilde Azima çok sakin bir çocuk.”

‘Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir yani Tatlı Bela hint dizisi ve ‘Ishqbaaaz’daki rolleriyle tanınan Shrenu Parikh, artık Azima ile çalışırken rahat olduğunu ve onunla çalışırken iyi bir anne olma eğitimi aldığını söyledi.”

Shrenu Parikh yeni dizisi
Shrenu Parikh yeni dizisi

Shrenu: “Henüz 3 aylık bir bebek ama onunla fazla vakit geçirdiğim için beni tanıyor. Onu her sakinleştirmeye çalıştığımda kolayca sakinleşiyor. Ona her ‘Shotuu’ dediğimde en değerli gülümsemesini vererek bana hemen cevap veriyor. Aslında annesi de Azima benim kucağımdayken tedirgin olmuyor. Ve şimdi, Azima hayatıma girdikten sonra, bir gün gerçekten iyi bir anne olabileceğimi hissediyorum,” diye ekledi.

Gösteri, Prayagraj şehrinde yaşayan iki arkadaş Maitree ve Nandini arasındaki gerçek dostluğun ve çocukluk bağlarının ve koşullar nedeniyle ayrılmaz bağlarının nasıl kırıldığının konu alıyor.

Shrenu Parikh, Bhavika Chowdhary ve Namish Taneja dizinin başrollünü paylaşıyor. Namish Taneja’yı Swaragini, Bıçak Sırtı hint dizisi ile tanıyoruz.

‘Maitri’ hint dizisi Zee Tv’de yayınlanıyor.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!