Hint Magazin Öne Çıkan

Sreejita De “Sosyal medyayı” suçladı.

Sreejita De “Sosyal medyayı” suçladı.

Uttaran’da Rashami Desai’nin yani Tapasyanın kızı Mukta karakterini canlandıran Sreejita De: “Sosyal medya herkesi nefret ettiğiniz meraklı komşunuz yaptı” Dedi.

Aktör Sreejita De, nişanlısı Michael Blohm-Pape ile Almanya’da yaşamak için eğlence sektörünü bıraktığını varsayarak, insanların kişisel hayatı hakkında spekülasyon yapmasını komik buluyor.

Ve bu dedikodulara katkıda bulunduğu için sosyal medyayı suçluyor. Sreejita “Bir aktör olarak hayatımı ortaya koydum. Çünkü bu spekülasyonları reddetmekten daha kolay ve böylece hakkımda söylenenlerin hiçbirinden sorumlu olmadığımı da göstermiş oluyorum.

İlişkimi resmileştirdiğimde, oyunculuğu bırakıp Almanya’ya taşınıyorum gibi yorumlar okuyorum” diyor ve ekliyor: ” Bu söylentilerle insanlar benim yaptığım veya yapabileceğim işler yerine yapmadığım şeylerden bahsediyor” dedi. Geçen yıl 21 Aralık’ta resmen nişanlanan aktör, Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor’un ilişkisi etrafındaki dedikoduyu örnek olarak gösterdi ve Kapoor’un bir rapordan sonra “arkaik düşünme tarzını” seslendirdiğinde tavır aldığı için onu övüyor. 

Sreejita De "Sosyal medyayı" suçladı.


Uttaran'da Rashami Desai'nin yani Tapasyanın kızı Mukta karakterini canlandıran Sreejita De: "Sosyal medya herkesi nefret ettiğiniz meraklı komşunuz yaptı" Dedi.
Sreejita De “Sosyal medyayı” suçladı.

“Alia’nın kendisi için tavır alması çok güçlendiriciydi. Geçmişte bile, sadece birkaç aktör yanlış habercilik yaptı. Buradaki suçlunun sosyal medya olduğunu düşünüyorum. Hayranların oyunculara kolayca erişebiliyor olması, bir şekilde izleyicilerin şimdi sahip olduklarını hissettikleri ve konuşma özgürlüklerini oldukça özgürce kullanabilecekleri bir hak duygusu yaratıyor.” Dedi. 

Sosyal medyayı sınırları belirsizleştirdiği için eleştiren Sreejita, “Gençlerin, genç yetişkinlerin kariyerlerine odaklanmak yerine trollük yaparak, yargılarda bulunarak ve medyanın zihnine fikirler koyarak gülünç miktarda zaman harcaması endişe verici… Daha fazla ne öğrenmek istiyorsunuz? ” diyerek bitiriyor. 

Yorum Bırakın