Hint Magazin Öne Çıkan

Nandish Sandhu “büyümemi engelliyor” dedi.

Nandish Sandhu “büyümemi engelliyor” dedi.

Uttaran da Veer karakterine hayat verdikten sonra herkesin bildiği bir isim olan Nandish Sandhu bir süredir TV de görünmüyor.

Oyuncu, hayranlarının ona sürekli ne zaman bir televizyon programı yapacağına sorduğunu söyledi. Nandish “Gerçekten çok yardımcı oldular ve çok tatlılar. Şimdi bile bana ‘televizyona ne zaman dönüyorsun?’ diye mesaj atıyorlar. Nedeni bağlılıktır. Televizyon dizileri çok uzun. Televizyonda sınırlı bir süre için bir şeyler yapmayı çok isterim. Daha önce, Atul Sabharwal’ın yönettiği Powder gibi dört-beş ay süren çok iyi diziler vardı.” 

40 yaşındaki oyuncu, yalnızca kısa süreli projelerin onu TV’ye geri dönüş yaptıra bileceğini söyledi. Nandish Sandhu”Günlük diziler gibi uzun taahhütler büyümemi engelliyor. Şahsen, şimdi farklı şeyler denemek istiyorum” dedi.

Nandish Sandhu "büyümemi engelliyor" dedi.
Nandish Sandhu “büyümemi engelliyor” dedi.

Ancak televizyonda popüler bir isim için çok fazla para veriyorlar. Bunu geri çevirmek, Sandhu için zor oldu mu? “Bu seçimle alakalı. Ya orada kalırsın yada dışarıya çıkar büyürsün” dedi.

Ott’nin yani dijital platformun sansürsüz olduğu düşünülürse, ekranda bazı şeyleri teşhir etmek konusunda ne düşünüyorsunuz?  Nandish “Hikayenin bir parçası olarak benim için olması gereken bir şey. Bu, herhangi bir sınırlamam veya sınırım olmayacağı anlamına gelmez. Hikayeyi haklı çıkarsa bile, çıplaklık kariyerimde hiç yapmadığım bir şey. Romantizm ve belirli bir samimiyet, kaba olmadan orada olabilir. Kaba görünen bir şeye girmek istemiyorum. Romantizm işimin bir parçası, o kadar uzatmadığımız sürece o ürünün veya senaryonun satış noktası samimi sahneler haline geliyor. Satış noktası bu olmamalı,” diye bitiriyor.

Yorum Bırakın