Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary’den Çifte haber

Gurmeet Choudhary’den Çifte haber

Gurmeet Choudhary’den Çifte haber Gurmeet Choudhary-Debina Bonnerjee, ilk çocuklarını kucaklarına aldıktan dört ay sonra ikinci bebeklerini beklediklerini duyurdular.

Debina, “anne olmak güzel bir duygu,  benim için annelik uzun süre rafta kalmıştı. 7 yıl anne olmak için bekledim. Şimdi ikinci bir çocukla kutsanacağımızı öğrendiğimizde mutluluğum sınır tanımadı. Hep iki çocuğumuz olsun istedik.” Gurmeet şunları ekliyor: ” ebeveynlik kolay olmadı. Ama tanrı bunu nasip etti. İlk haberi aldığımızda inanılır gibi değildi. Artık ailemiz tamamlandı. Özellikle her iki ebeveyn de çalışıyorsa, bir kardeşin olması önemlidir. Çocuklarım birbirlerine eşlik edecekler.” Dedi.

Çift, ikinci hamilelik haberlerinin onları hazırlıksız yakaladığını söylüyor. Debina, “Gurmeet buna inanamadı. Neredeyse bir saat boyunca bu durumu yok olamaz diye inkar ettik. Bizim başımıza gelemeyeceğinden emin olduğumuz için bu bir mucizeden başka bir şey değil. Sadece haberlere değil, vücudumun tıbbi sorunların üstesinden geldiğini öğrenmekten de çok mutlu oldum.” Dedi.

Gurmeet ise “Dürüst olduğuna inanamadım. Hamilelik kitinin hatalı olduğundan şüphelendim ve bir doktora gidelim istedim. O zamana kadar kutlama için erken olduğun düşündüm.

Gurmeet Choudhary'den Çifte haber
Gurmeet Choudhary’den Çifte haber

Oyuncu Debina ikinci hamilelikten sonra bir çok yorum aldı. Oyuncu bu konuda  “Yalnızca çocuk doğurmak istiyormuşum. Zindeliğime ya da kariyerime geri dönmekle ilgilenmiyormuşum gibi yorumlar aldım. Birçoğu, hızlı bir şekilde art arda başka bir hamileliğin benim için zararlı olduğunu söyledi. İnsanlar yargılamadan önce düşünmezler. Planlanmamış bir hamilelik için bir doktora danışmamı nasıl bekleyebilirler? Artık insanların fikirleri hakkında endişelenemiyorum. Ayrıca çalışan bir anne olarak herhangi bir ırkın parçası olmak istemiyorum. İstersem ikinci çocuğumu doğurduktan altı ay sonra işe dönebilirim. Ben kimseyle rekabet etmiyorum.” Dedi.

Gurmeet, sosyal medyada olumsuzlukları ele almak için oldukça olumlu bir yol benimsedi. “Debina ve ben sık sık şarkı söyleriz” diyor. Olumsuz yorumları okumadığını da ekliyor.